Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Eredj cseréld el!
meg segítettem a havernak levenni a kis lánckereket, meee ráhúzta naná hogy elő a pisztolyt és melegítsd, utána hűtsd azonnal , de le jött. kapta a gyári áttételt hogy kisebb legyen a fogyasztás.
Sajna az " angol"on kívül nem volt érdeklődő még :) De ma verettem egy kurvajót a haverokkal
itt is jó idő van, sütöm a vacsit!
Helló
Na,elvitték már?!
Tegnap jobb idő volt!
ja ,és közbe ki pukkant a másik teló szimeringem is mostnár téleg csere......
a nap ellenére csipett az idő.....nem mentem messze csak a városva köröztem......az meg unalmas
Most értem haza,mert már fáztam!
Nem olvastam!
be..annyira akart motort jó áron... csak ugye ő venni akart. 800ezer elment és motor nem jött
ő bevette ezt a maszlagot?
ja ja tudom .. :) egy közeli ismerőst át is vágtak
menék hozzád is de ha tologatod ugy nem érsz utol
pláza motoros lettél?
nahh téged is megtalált az afganisztánban meghalt amcsi katona szelleme. olvass bele lentebb pár fórum oldalba, átverős érdeklődés valahonnan, de az sem kizárt hogy románia ők kedvelik a yahhó-t.
na irány csapatni!9363 nem találkozunk valamere?nem tudom a számod!enyim 20 807 3912 csörögj meg viszahivlak!esetleg a pláza?
első érdeklődő!
Kedves Felhasználónk!
A következő üzenet érkezett feladott apróhirdetésével (Kawasaki ZX6R) kapcsolatban:

Feladó: gabbardmorgananderson
E-mail: gabbardmorgananderson@yahoo.com

is your bike still available on sale for now? Can i know the condition and the actual price of the bike? gabbardmorgananderson@yahoo.com
God bless You
nincs motorom. ami van azt meg csak tologathatom. égethetem rajta a gumit.
Reggelt.7 fok várható szegeden napsütéssel.Motoros idő
2. reggelt

napsütés
1.jó reggelt.Nem tudom pontosan de mostanában volt vagy lesz a Jimy szülinapja.
Dógozá.te akarsz kulál lenni akkor tegyél érte
A Görögök is cigányok.