Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

köszi
jah félár.először felemelték a duplájára aztán levitték a felére.....
kicsit sok a 400.
megér ez a sisak 400 eurót? féláron van...
Az enyém is majdnem makulátlan volt amikor szétszedtem. kis Brigéciol és már jó is volt.
Csá freon!

Fasza a mikulásos képed
Gondolhatod milyen volt mikor a csavarhúzót nem tudtam a dzsuván átnyomni.
A oilom is egy rakás szar nagyon nehezen tudom berakni üresbe a váltó ragadt min állat még melegen is ááá úgy idegesít hogy csak na .
Látszik, hogy az én moccom jó kezekből jött, mert aránylag tiszta volt a légszűrőm. Ellenben az előző.....ahha. A szivacs alatt a műanyag házban egy bő marék tiszaparti homok volt. Ráadásul ahogy a szivacson lévő ragacsos cuccban megragadt nagyon durva dzsuva réteget képzett.
Akkor én nem is mondom,hogy hogy nézett ki a légszűrőm kb úgy mintha 25000km alatt nem igen lett volna tisztítva úgyhogy kuka jutott neki és most rendelem meg a K§N szűrőt. Múlkor erről beszéltem az IGÉNYTELEN BARMOKRÓL , , , .
pedig elég sokat számít a tiszta légszűrő.neked is szarul esne ha befognák az orrod a szád meg leragasztanának és elkezdenének kergetni....
már akinek.volt nálunk is a Miki hozott finomságokat még én is kaptam egy kedvenc Chivast és úgy látszik gyujtáshibásak lettek a rénszarvasai,mert a C3-mal távozott,ugyanis reggelre nem volt a ház előtt...
Szia freon! Ezeket a cuccokat is az ebay.de oldalon néztem csak azt nem tudtam felfogni hogy amikor listába voltak a cumók akkor euro volt az ár mellett amikor meg megnyitottam akkor meg angol font!


Crazy: Na ma kiáztattam a légszűrőt (most szárad) de így is kurva nehezen jött ki belőle a mocsok! Ez tuti nem volt sajna tisztítva 1 ideje!
jó reggelt
tök mindegy, melyik orzság oldalán nézed, a végösszeg pont ugyanannyira jön ki átváltva...
praktikus a német cumókat a .de-n nézni stb...
viszkozitás

Nem értek hozzá, csak utána néztem
Sziasztok!

Van itt az apróba egy Srác aki foglalkozik púpos plekokkal, az enyém is tőle van, nem gyári ezért nem tökéletesen illeszkedik,d e jó árban adja. Szerintem érdemes ránézni Apró

Az enyémről meg a profilomba találtok képet a púpival, szerintem '03-as hoz is van neki.
Amúgy a 10W-40 és 15W-50 között mennyi a különbség?
Én 10W-40et használok a Motul 7100től! Patent! De a közeljövőben Fuchs Silkolene Pro 4 10W-40et teszek bele!
Sziasztok!

Eladó a mocim... ha valakit érdekel,vagy ha ismertek olyat akit ilyen moci érdekel,ezzel jól jár....
Szerintem igen!
Köszi Colos84 de sajna most nincs lóvém és nem tudom megrendelni pedig olyan szééép .

Amúgy lenne 1 kérdésem a hasonló évjáratú Z750-nek a faridomja meg az ott elhelyezkedő alkatrészek azok ugyan azok mint a 636-é?
Meg ha holnap rendelsz, ingyér szállítják házhoz a cumót.
Mert ha minden halad szépen tavaszra szeretném motort megcsináltatni... és akkor olajcsere is lesz.... annak sem örülök hogy most a szutykos szar van benne... tél előtt szerettem volna, de mivel be sem indul most, így ezt beszoptam.
nincs 10-40 ről infóm.15 50 et használtam .jo lesz neked is.
És pl. FUCHS-ból mit ajánlasz olyan egyszerű halandóknak akik 10 perc alatt érnek körbe Ringen mint én? gondolom 10W40es kell ebből is.
yardine gp "dobokról" vélemény?