Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

első hátsó együtt?
60000Ft
Csak a felni milyen árban van?
sziasztok.ZX6R felnik eladók kormánycsutkák.Hibátlanok!
kawa zx-6rr 2003-tól felni hütő eladó
megkaptam, köszönöm
választ küttem
Na ezt én is kérdezni akartam Amikor szétszedtük a motort vagyis csak leszedtük az idomokat kitisztítottuk mert annyi dzsuva volt a hasidom aljába hogy csak lestem! Mellesleg akkor nyugodtan meg amikor az idomba a made in japan felirat benne van a sorszámmal együtt!

Jövőhéten ha minden jól megy rendelem a cuccokat!
400037340503
320445808056
190290573698
Ja.
Értem. Ha időd lesz rá, a piros vonallal jelölt távokat megtudnád mérni, hogy egy kevéske viszonyítási alapom legyen a méretekkel kapcsolatban?
Van másik. Azzal nyomulok. 85-ért vettem egy komplettet fényezve stb. Ezt 1,5 éve őrzöm tartaléknak de nem kő.
Ennyi pénzért megérné a kínlódást, bütykölgetést. Gondolkodok még azért a dolgon aztán majd irom itt fórumon mire jutottam. Egyébként miért adod el? Nem pályázol már vagy van másik szetted is?
Igazándiból láttam már ilyet de, hogy nálad működne-e azt nem tudom. Ha ez a vágyad.
Igen én vagyok. Milyen szempontból nem lenne jó? Kivitelezhetetlen lenne a felfogatása
Én készen vettem de amúgy vettem két opel projektort ést azt akartam belerakni. Aztán eladtam őket az orosznak.
Te vagy a Bartha Károly? Válaszoltam is de nem hinném, hogy ez jó lenne neked.
Crazy bácsi! nagyvonalakban megírtuk a fellebbezést. Elküldöm neked emailben. Ez még nem a kész verzió. szal lesz még rajta alakítás. ha észrevételed van írd bele pirossal hogy te mit írnál másképp.
Ismét köszönöm crazyJoe ,
ezek egyformák.tégy a leirtak szerint.140 ft/db
Az első lábtartő fölé 2db (faridom) és a hásó kerék előtt ahol a hasidom visszahajlik 1db. Tudom ez 3-nem 2 mert az utobbi most jutott eszembe .
ddt-t kérdezd,neki van benne lámpa.
amugy suzuki swift kárpitpatent.na abból van pontosan 5 féle és 3 szinű.abból kell kiválogatni a megfelelőt.jobb autósboltban kapsz...
Ok. Erre voltam kíváncsi, hogy egyáltalán kivitelezhető-e a tervem. Na meg még egy kérdés, hol lehet olyan kis fityfasz lámpát venni, ami ilyen kis kicsi gömbölyű? Hasonló mint pl a régebbi ducatikon van? Láttam itt az oldalon is vagy 2 pályaidomos gépet amiben olyan pilács van, de most nem ugrik be kinek a motorján láttam.
hova kell pontosan ?mert 2 különböző méretű van.
crazy papa te úgy is tudsz mindent hol a picsába tudok venni az idomokhoz kibasz pattokat , mert 2 db eltört .