Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Az király. Végre elkelt a fölösleges cross csizmám, ma adtam fel.Ha megjött az ára, írom a címem és jöhet az idom.
látod ez a jó kérdés most kb 60 nap amíg a fellebbezésemet elbírálják. aztán gondolom megy bíróságra az ügy. ott nem tudom mennyit dekkol ha van rá vevőd akkor add el. ha nincs akkor lehet én leszek. tényleg nem tudok konkrétumot mondani.
értem.És meddig legyen meg?
Engem lehet érdekel majd a fék... persze ha meglesz majd addig. attól függ hogy mit hoznak ki a rendőrségen meg a bíróságon.
Szevasztok! Van egy pár szinte új Nissin első fékbetétem, ha érdekel valakit. 98-02-ig jó
télre elég a sapka is..
megvan.Után gyártott,kék fényezéssel ninja felirattal.
6.000ft
Segítsen nekem valaki sisakot választani
Helló
A faridomod meg van még? Ha igen, lesz rá majd valami karácsonyi akció?
ha kell valakinek akkor szóljon.
Fék:7.500ft
fesz szab:7.000ft
Ha valakit felvet a vasarlasi kenyszer, legyen nektek is jo

https://www.otpbank.hu/merkant...

TL1000-es se sok 450-ert
nem szoktam totózni
van tipped vagy tudod ki volt?
ebben biztos vagyok
"részvét" remélem hamar megtalálják az elkövetőt!
azért ez kurva gáz, hogy itt tartunk ebben a kibaszott országban. hogy nem hagyhatsz kint semmit az utcán, parkolóban stb. A rendőröknek pedig az a legfontosabb dolga hogy a gyorshajtókat lefényképezzék. ha átmered lépni Harasztin a 20as táblát! frankón! De hogy a közbiztonság javítása, tolvajok elfogása stb... az nem.
az kemény....
úgy.
Na végre eljutottam odáig, hogy megnéztem a Fűrész 6. részét. Pfff valami nagyon durvára számítottam, de szerintem semmi extra.
Volt bizti casco meg efféle okosságok?
lehet csak odébb parkolt a piros ruhás kötsög vele,mert útban volt a rénszarvasos fogatjának
Úgy érted, hogy reggelre pofán vágták a gépet
Ha lopsz egyet ingyér lesz. Attól olcsóbban nem tudod beszerezni.
olcsóbban nem lehet megszerezni