Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

nézd meg az ebay on mert ott nagyon komoly fejidomok vannak és egyedi nem látsz olyat minden 3 motoron
110463503566
Tesóm is belebolondult a kawákba!

Ja amúgy Crazy: 120499213267 Check
Csak annyit, hogy pont olyan szép mint az enyém
Lámpámat végül is csak meg kellene műanyagtaknyoltatni, de ha streetfighter fejidomot kap akkor úgyis mind1.
Lámpám sincs már sajna se lábtartók.Faridomom az van indexel
Első lámpa, tükrök, faridom és jobb első lábtartókonzol. Aztán fényeztetni a tankot.
Há naná. Bemocskolnád a makulátlan hírnevem?
Basszá le!
arra emlékeztem hogy azt mondtad hogy eladod a motort és veszel mást.
Amúgy hogy áll a ninja?Kell valami hozzá hogy jó legyen?
Én nem is akartam neki odaadni mert nem ZX-6R-re való. Egyébként meg a képeken minden látszik. Ha valakinek kell akkor vigye oszt, hogy mit kezd vele az már az ő dolga.
Supermoto volt a cél, de a végefelé már endurókat is nézegettem. Leginkább a DRZ 400E-re voltam rákattanva.
aha értem.Talán terep motorozni akartál?
Tudom tudom, szerettem volna megvenni, de eddig eléggé le voltam terhelve anyagilag és most tartok ott, hogy végre egyben van 30E-em. Meg ugye 27E-em fexik a krossz csizmában amit sikeresen megvettem potyára.
ha szóltál volna nekem volt után gyártott mindenhol pauszólt festve matricázva csavarokkal a rögzítéshez való lemezekkel 35e ft. 1 hete adtam el
Hát ez jó kérdés de való színű hogy egy fejkonzol az kelleni fog.Az oldala az gyerekjáték már mert oda lemezből lehet hajtogatni rögzítést
Mert szerintem 30E-ért sehol semmit nem találok. Itt most csak az ár a lényeg, szerintem 30E nem sok érte, ráadásul még motoron se volt. Csak ugye annyi a kérdés, hogy mennyit kéne bütykölni, hogy a hatosomon megálljon.
Most nézem de már nincs fent.A hasznaltauton volt.

De miért nem gyárit teszel rá vagy gyárinak az útángyártótját?
Hol E
Nem akarok beledumálni de szerintem találsz jobbat és festett matricázottat is enyi pénzért vagy 40 ezerért
Ezt ne vedd meg.
Át fog baszni.
jah az árat elfelejtettem ide írni

felnik párban:40e
villa híd:7e
csutkák:8e
Igen!