Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

akko ez nem a barthából jött....zsolt a báttyád?
Bartha Károly
miért az mi .ácsckrá?
Semmit. Egy haverom csűrte csavarta az eredeti nevemet és ez lett belőle.
vicces fiucska vagy te szkráccs.mit takar a neved he?
Sose szerettem a 2 ütemű motorokat.
az nem rossz
Jóvan na tegnap kezdtem elölről olvasni a topicot és még nem értem oda .
me nem olvasol visszafele
400 km /1L.persze a ringen.nem győztem venni kutyától az olajat.de megérte.ezt kérte-megkapta
crazy ez most méééééé .
Az enyém meg megevett kb 6000 km alatt 1/2 litert.
16738
hát fingom sincs.lehet le van csúszva a cső az akkusav gőz elvezetésről és a tágulási tartály elvezetőről mert azok is arra mennek ki a sztender felé.tépd le mindet a picsába felesleges suly.és van még egy cső a légszűrőház aljából indul ki és a generátorfedélhez van rögzitve a csavarnál egy kis lemezfüllel egy átlátszó tartály amibe a karterből felszívódott motorolaj gyűlik.nézd meg mindet hogy a helyén van e.
hu ezen sokat kellett gondolkodnom
crazy van már mocid vagy lesz?Gondolom 10-es mi?
mindegyik eszi csak add ide nekem
Basszus tudtam ,hogy elírom VOLT GÉPE .
Én nem hiszem szkráccs,hogy Muja gépe enné az oilt úgyhogy sztem elég a 4 litttyó.
De ez csak az én véleményem.
Nemtudom én sem. A másik ette, kb 1000km/3dl Mondjuk az 7E-es fordulatnál lökte is szépen a kék füstöt, ez legalább nem füstöl.
5l az én mocimba sem kell. Bár ha a Tied eszi is.
Zoli ha esetleg itt vagy! A Motul 5100 15W50-es olajból ha rendelek 4 litert elég a következő olajcseréig vagy rendeljek inkább 5 litert?
Leadtam ma a fellebbezést. Próbáltak behúzni a csőbe. De nem hagytam magam. a portással akarták átvetetni pecsét nélkül, de nem hagytam magam és mondtam hogy csak egy szabálysértési előadónak adom át aláírás, dátum és pecsét után.
belül ugyan oda, vagyis arra vezet mint a túlfolyó.
Csak ezekre egy piros és egy kék jelöléses cső megy, azok minek?
Köszi, csak, hogy nekem a négy mm-es cső mellett még kettő volt!
És az mi?