Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Csak azért néztem nagyot mivel ha jól tudom alapból 83Kw-al gurultak le a gépek annó és ez a 121Le majdnem vagyis kereken +10Le.
Patika.Mehet.
full gyári volt a gép.53000 km megtétele után volt ez a mérés.egy BMC szűrő és a Yoshi volt rajta,de még össze sem volt lőve.
És igenbazmeg 2010.-mé visszafelé fejlődjek.
Jó látom hogy 121Hp? Very n1ce! Alapból mennyi volt? Gondolkozok hogy elviszem a gépet én is egy mérésre de itt HBM-ben nem nagyon van aki ilyennel foglalkozik!
Amúgy meg Sensation White Budapest 2009.mp3 utána meg 22.00 Sport1 Xerez-Barca!De mingyá belehallgatok a radio1be

Te Crazy. A te mocidat lemértétek hogy hány lovas volt?!
elküldtem
senkinek semmit nem hiszek el....énmindent elhiszek.....küldd át..
Kész a végleges fellebbezés Crazy bácsi! Holnap viszem be.
Átküldjem vagy elhiszed hogy jó?
Jaja szerintem megéri. Itthon 1 db ilyet sem láttam még. Szal elég egyedi a cucc.
amugy meg Rádio 1
áá.akkó monnom mégecce:Kawa zx10R 2010
18.000ft cakkom pakk házhoz hozva
Azt hiszem ez tuti sf. fejidom lenne a moccra, elég durva. 140348307001
Ja írja is hogy nem OEM partok és nem fog úgy illeszkedni mint az eredeti, ahhoz képest jó az ára, postaköltséggel együtt $500
Ez a baj. Haverom is vett teljes szettet R1-hez és nagyon rosszak az illeszkedések. Csomó helyen feszül máshol meg hézag van.
Köszi a segitséget.
Ez eszembe nem jutott volna.
A kereső sávba
Sziasztok!
szkráccs! másold be az ebay termékkeresőbe azokat a számokat. :)
Hűha no de ezekkel a számokkal mit csináljak? Hova irjam be vagy mi?
Ha már e-bay, nekem ez nagyon tetszik, csak szerintem gagyin illeszkedik ennyi pénzért.

290374411997
így írd be az ebay ba( street fighter light )Ki dob párat de ez csak angol.Más nyelven is be kell írni
headlight fairings


NÉzdcsak ezt meg 370295647065
Erre már gondoltam, de mi a neve angolul az ilyen idomoknak?