Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Ne buzizd már szét szegényt...
Nem tudja véletlen valaki hogy hány napja van a rendőrségnek elbírálni a fellebbezésemet? 8 nap mint nekem volt? vagy 14, 15, 30? Mert ezt mind olvastam.
Hát ebben igazad van mindent meg is kell adni neki ezért viszem én is festőhöz a mocit mert kicsit össze van rondítva és nem akarom,hogy így kezdje a szezont , .
Csáó Go.

Ez pl +7eu hogy lehozzák hozzám házhoz! Nekem sincs sok pénzem de mivel első motorom mindent megadok neki
Jó estét.

Colos84 sztem úgy kell rápattintani de ha hülyeséget írtam akkor bocsi .
Amúgy én is néztem sok-sok cuccot ami fain lenne de annyi lóvét nem keresek amibe azok kerülnek sajna .
Ja és ha sikerül megvenned akkor hogy a picsbe vagy kivel hozatod,rendeled meg .
Szevasztok! lenne egy kérdésem! Az ebayen találtam ilyen cuccost! 310183967073 Ezt most csak hogy kell felrakni a karcos deklire?! Most hirtelen elképzelésem sincs! Mert karcos az oldala és tavasszal nem szeretnék így előgurulni vele! Vagy jobban megérné ha szintereztetném?!
Tudtam mit kell elhozni...
Kíváncsi vagyok mennyiért fog elmenni ez a motor! 250540263484

vagy ez? 370301082921
Már szóltam is havernak!
na ezt sem fogják sokáig hirdetni..
http://www.kepesmotor.hu/suzuk...
nem tom....tehát jerry.szerintem faszmind1.nekem spec BMC volt.
Ja így már érthető! légszűrő ügyben: BMC vagy K&N
szalonosmutatvány volt.senkisem vezette rajtam kívül
és ez eztán is így lesz.1000-en kérték,de én mindíg elmagyaráztam,hogy nálam nem fog sírni anyukád,hogy megöltem a fiát...
Akkor a 636-od annó újonnan vetted?!
ha minden jól megy másfél milla lesz az idomok alatt pluszban.szóval pont leszarom hány lóerős......már igy is féltem a 636 tól ami keréken 110 volt.még az sem volt kimotorozva megmondom őszintén,,,de a vele megtett 54000 km után már ugy gondoltam megértem a cserére...
Rolii-é eladó lesz még akkor az ővét!
Még nem adtam el! De ma is teloztak érte!
Annyi a bibi hogy műanyagosnál volt az összes idom minden hiba kijavítva és most tuti fényezni kell! Jővő héten megcsináltatom a matricákat és viszem fújatni!
Mé eladta a régit?
Liebing: Tudod már hogy milyen vasat fogsz venni?
Rolii majd gyere msn-re ha ráérsz
Én most ezt ezt találtam! Itt is vannak érdekes dolgok!
Amúgy itt okosodhatsz. link
Mihez értesz te? Én Akrapovic úrnak hiszek.
A kék vonalakat figyeld. ZX-10R szériában 163Le keréken. S1000RR 185Le keréken! Az S1000RR erősebb gyári állapotában mint a Kawa az Akrapovic evo rendszerrel felszerelve! Sajnos ez van. Szóval hozd az ellenörződet!


Jó reggelt mindenkinek
Ülj le 1-es! Az S1000 RR sincs 200 lóerő.