Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Jó az 185-nek is de ha hozzányúlsz meg lesz a 200. Az S1000RR-en kívül nincs 1000-es moci ami 200Le lenne szériában. Ezt kivéve a ZX-10R a legerősebb ezres.
Nekem is csipegeti.
szelíd kiscica.a következő lesz a vadállat 0 hozzányúlással 202 vadlovacska..
de hozzá lesz nyúlva
most picit pihegjél..
Azzal majd csak következő szezonban fogsz menni, vagy még idén (télen) belerakod?
Én is olyat vettem az enyémbe... A ZZR szerette, szerintem a ZX-nek is tetszeni fog.
Crazy!
Egy olyan kérdésem lenne hogy most hogy leadtam a fellebbezést mennyi idejük van hogy csináljanak valamit, illetve hogy miket csinálhatnak?
A másik kérdésem pedig az hogy meg lehet ilyenkor csinálni hogy felméretem a kárt véglegesen hogy x Ft és nekiállhatok megcsináltatni? Vagy mi ennek a menete?
Vadállat volt ez a motor.
SuperBike magazin 2009. Május 40-41. oldal

Szoliból csórtam.
Majd tavasszal megfogadoma tanácsodat
alakulamolekula bár nem ártana még néhány 5let...szponzor ügyben
tekerd rendesen a jobb kezedben lévő potmétert .akkor majd fogja enni
Meg ha gyorsulsz és szerzel managert,akkor is.
oil fogyasztás nem gond mert azt sem ette (szerencsére)
Pont a váltó miatt akarom, hogy még jobb legyen!
kevésbé eszi mint a Castrolt most megsugom.a váltó pedig összehasonlithatatlanul jobb vele.
ezek szerint ha lassulok gazdagabb leszek
castrol power1-el 4liter bele 4liter le 5000km-alatt volt benne pálya is!
Holnap jön meg a fuchs a kutyától 15W50-en kiváncsi leszek azzal mit mutat majd!
Na ennyi benzinben a köztünk lévő 20mp.
5E-nél én is leengedném. Lehet rápróbálok akkor 4 literre max. szopok és kell majd külön rendelnem +1 litert.
Nekem utcán 700-800 alatt evett meg egy litert.tehát a 6000 km csereperiódus alatt kapott 8 liter olajat.és ez nem vicc
25 perces menet =2000 ft benya pontosan.ezalatt 10-11 kör tehető meg.számold ki.ez pontosan 14 L/100KM.
Ja és pályán 11l/100km.
Errő beszélek.
1000km 1dl.
Pályán 150km 1dl.
A csuklódtól függ.
Pályán zabálja, közúton csipegeti.
A 4 lityó nekem mindig elég volt.
De én 5000 után szűrővel együtt cseréltem az olajat.
6000-re szerintem kevés lesz a 4 lityó.
Mondjuk 5000 után sem minimumon volt amikor leengedtem.
De határozottan fogyogat. Lassan de biztosan.