Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

enyémben is 5100 van most. most 9000 Ft 4 lityó belőle az olajshopnál
Pfff az cink. Nekem a buzi Actevo csinálta ezt az előző hatosnál 2E km-nyi használat után. Üreset is rendesen művészet volt találni benne. Viszont ami érdekes, hogy a zxr 250-nél meg 4500km múlva is fasza maradt a váltó. Nem értem mi mitől függ.
na erről van egy kis tapasztalatom.eccee minimumon volt pályán.raktam bele 5100 as motult a FUCHSra.be is ragadt a váltó mint a kurvaannya.otthon engedtem is le az egészt.5 deci miatt
A karfiolt én is szeressem, levesnek, panírozva, mindenhogy.
Egyébként konkrétan a Motul 5100-as olajról volt szó, kicsit okosodni akartam róla. Holnap rendelem meg, végül csak úgy döntöttem, hogy 5 litert rendelek inkább. Biztos ami biztos, legalább lesz miből pótolni, ha esetleg nagyon fogyna.
Ja és köszi a felvilágosítást.
akkor ez sl.az ugy elég jó mondjuk nincs sokkal jobb persze ettől még lehet szar.mee anyukám szerint a karfiol az milyen jóó meg finom....
Szabványok: API SL/SJ/SH/SG
API sj-sg/cf valami efélét keress rajta
Akkor gyakorlatilag nem jobb/rosszabb mint egy full szintetikus olaj? ÁÁ bocs hogy ilyen faszságokkal nyaggatlak titeket, de hát sok mindent nem tudok én még ezért inkább kérdezek, minthogy hülye maradjak.
Ha jól tudom, csak egy csilivili név annak érdekében, hogy újabb 100 pénzt elkérhessenek literenként.
Olyan mint amikor azt mondodják a nőknek,hogy extra dús szempillák. És ki a faszt érdekel?
az a vasárnapi reggelihez valo teknóbuláj után
Az hogy "Technoszintetikus" az olaj az pontosan mit is jelent? Tudja valaki esetleg?
Igeeeeeeeeeeen! Faxomat má! Azt hitte ez a kurva gps hogy kibaszhat velem
örö ee bódottá
akkor van nagy öröm.
hahh má el is ment.HO-HO-HO-HOOOO
Persze most már látom fém csöves a rendszer akkor olyan volt a szett! Helyesbítek A gyári-n nincs
Go: Nézd csak mit találtam neked! Ebay: 260507249055 csak jó lenne letisztázni az eladóval hogy ez most angol font vagy euro árfolyamon vásárolható meg! link itt a legtöbb euro de amikor ráklikkelek akkor meg font
Ne bazz fényképet akármillent!
Kb. enyém is hasonló ennél az a jó, hogy tankra szerelt kamerával lehet vidizni! Zsír
nekem van légtelenítő csavar a főfékhenger végén!
Nem a szétszedés pucc. összerakás a nehhezze " hanem a "légtelenítés" az nem semmi! A főfékhengeren ugye csak 2005-től van légtelenítőcsavar.Hát vhogy mégis meg kell oldani
Jaja,valahogy úgy!De ha ne adja isten mégis cserélni kell valamelyiket honnan tudom beszerezni? Neten most néztem és nem találtam sehol!
Van néhány újabb képecske az adatlapomon ha érdekel megnézheted hogyan áll az új plekó!
Ha nem lötyög nagyon a dugón ,nicsen elszakadva ,berepedve , kitöredezve akkor sztem ne cseréld.Nálam az 1. oldalon 3db porvédő megnyúlt még nem cseréltem de az az oldal nem olyan szépen mozog.
Asszem holnap én is szétdobom a levegőszűrő körüli pályát
Köszi crazy! Holnap meg is csinálom! Cserébe adok egy képet!