Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

A tankra csatlakozo csövek:
1.kétoldalt benyomható csatlakozóval ellátott magasnyomású cső mely a tank alján helyet foglaló AC pumpához csatlakozik
2.a tank alján asszem baloldalán kinyúló 4 mm-es cső melyre rá kell húzni a kézzel összenyomható fémbilincses gumicsövet,amely a tankolónyilásnál melléfolyt üzemanyag elvezetésére szolgál.


több cső nincs ott.szerintem.nem?de
Csákó?
Az lenne a kérdésem, hogy 2003-as 636-osom van egy perec miatt cserélni kellett a tankot és az új tankon az ülés felöl csak 1 csőnek van helye, miért és minek a másik két cső?
Légyszi segítcsetek!
Köszi előre is!
ja hogy nem radiális a féked...akkor kussoltam.
megsúgom hogy nem kell leszedni a féknyergeket ahhoz hogy megjárasd a dugattyukat.csak a betétrögzitőcsavart kitekered a krómszínű rugókat dobd ki a picsába anélkül job lesz a hűtés,és huzd ki a betéteket.és máris tologathatod a dugattyukat -semmit nem kell odaraknod
nézni? azt inkább csinálni kell. Én pl. ma is voltam teremben.
Na húzok focit nézni További szép estét mindenkinek!
Azért nálunk is megvan a rend és ha boxról van szó akkor nincs irgalom és megyünk a terembe! Ez a kép még 12 éves korában készült... Büszke rá az egész family de leginkább én!
Alig tudtam leszedni a féknyergeket a rohadt tárcsa kisebb vállai miatt!
ők csak akkor ha apa anya engedi.ebből nem engedek.különben ők is rajta ülnének egész kurva nap.de hála istennek van otthon 4 bringa 1 moszkvics 3 műanyag moci és 2 pocket ugyhogy baszom őket mindig ki udvarra
Azt tudom,hogy vigyázni kell a dugattyúkra! Majd közzé ékelek valami amelyik szépen jár ki-be!
Ne tudd meg a legkisebb tesóm is állandóan ezt a qrva gépet vereti!
dugattyú ki ne essen bakker
há amilyet szeretsz.olyat ne igyál amit utálsz
rádküldöm őket ha sokat röhögsz
oksesz
Ezt fogom tenni crazy ! Köszi!
Ja,milyen sör legyen?
eeeeindulunk mááá?
szétszed ki be járat féktisztitóz ki be járat sört iszik ki be járat összerak
Elvan a gyerek amikó játszik! De ez az uccsó kép sem utolsó!
nehez=nehezen
Estét Srácok!
Mi tévő legyek ha az első féknyergekben beragadt/nehez mozog egy-két dugattyú?
Köszönöm a tájékoztatást!
fénykorában
ez főtengelyen mért érték.1 le vel több mint a gyári.de fosok a lőerőkre.lehet 100 le-vel is kerülgetni a 200 as okat mint a pocsolyát.csak tök kell hozzá.