Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

fényezni festékkel lehet ,a világítást pedig ugy kell megoldani hogy bele kell ekecsűni egy lámpát
Jól van az énmeg irtam neki nemrég mailt. Egyébként lehet fényezni az ilyen idomokat? Meg világitást hogy lehetne megoldani?
tényleg
Ezt ddt árulja
nem
Ja míg el nem felejtem szkráccs,Mujahedin meg kaptátok a a láncos email-omat .
Szasztok mi a szitú?

meron2go isten hozott nálunk .
Az általad említett moci a 03-as kawa RR az 599ccm
a 04 es általam vásárolt moci 636ccm de a 03 asok kötött is van 636ccm-is ,
Hmm jó olcsó ez a pálya idom szett. Rálehetne vajon munkálkodni a hatosomra?
Ilyen van a barátom zx12 én és este is motorozik.Nem panaszkodott még rá
Ezzel már jó fényhatást lehet elérni, viszont formailag annyira nem jön be. Vannak annyira állat fejidomok, de java része nem világit jól.
nincs mit.Én valami komolyabbat veszek rá hogy lássak is este mert valahogy nem mindig érek haza sötétedésig Vannak a neten 20.e ft olyanok amibe be lehet szerelni xenont is.Szerintem olyat veszek én is
Értem. Köszi az infót.
Szia!A fénye elég erős de messzire nem nagyon világít el.Inkább az út szélét világítja meg jól .Kinézetre nagyon fain de sötétben nem sokat ér.Jah és égőt nem lehet benne cserélni.Szóval ha teheted nem ilyet veszel ha sötétben is motorozol.Inkább olyat vegyél amibe nagyobb teljesítményű izzót is tudsz tenni
tegyél
Elöl 14 hátul 40? Bay 400037340503
Helló Gabi
Ami van fighter fejidom a cbr-eden annak milyen a fénye éjszakai viszonylatban? Lehet látni vele vagy használhatatlan ilyen szempontból?
köszi most már vágom
kösz meron lementettem az oldalt
hogy érted az hogy 2 r?
én úgy emlékszem hogy 2003 ig gyártották a csukalámpásokat de 2003 ban már bejött az ujjúbb ami már csak 636 ba jött.
Asszem olyan van most a GO! nak is most vette
Van 2003-as ZX-6RR ami valóban 599ccm. Asszem.
üdv jó nálam nem motoros megszokás h k* ot mondok 200* helyett :), de igazatok van.
tudom h a zx6r 636os motorral megy azért ennyire már nézegettem, de elvileg van 2r vagy nemtom h van ez
Szia!Isten hozott
De az nem k3 zx6r mert k3 csak a suzuki gsxr nél van
De tudom mire gondolsz 2003 as zx6r(636)