Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Estét mindenkinek!
Üdv srácok!
1év =13.000km - és még nincs vége az évnek!
Küldeném a rendszámtartót! Nemtom hova tettem a címed! Hívj fel plz! Voda 7035193
sziasztok!
mia a pálya ződek?

joe...megvan még spanodnak a leömlő?kérdezd már meg lécci meg h tuti jó-e az enyémre mer Csabi azt mondta szerinte felejtős...
Na az tényleg durva volt 1,5 év alatt 50.000km
Huhh az király lenne. Mérd meg ha lesz időd, a felfogatás lyukainak távolságát, meg annak a két csavarnak a távolságát ahol fel van fogatva a díszlemez meg a fékmunkahenger. Ha ezeket letudod mérni kiderül hogy Joe-e.
Semennyire ha gondozva volt.
Nem. A szobamotoros tett bele 1,5 év alatt 50 000km a K7-be. Én idén olyan 8000-et mentem.
ha Crazynél 50et simán kibír, akkor nálunk 100e-et is simán.
Úgy értettem hogy menyire viseli meg magát a blokkot ez a 30ezer km?
jah. a km semmit nem jelent. mert ddt500 beletesz egy évben 30e kmt én meg 5et.
Értem kösz a segitséget, megnézek párat közelebbről, ismerőssel.
féktárcsa, váltókar vége,markolat,lábtartókopás-elég árulkodó jel van egy motoron.
A km meg megint relatív ha valaki egy év alatt belerak 30 000km az a motor külsején annyira nem fog meglátszani.
Vigyél magaddak hozzáértőt. Nem szerelőre gondoltam hanem aki több motort is vett már, tört is össze, rakott is össze. Ha elesel egy karcmentes géppel utána egyből tudod, hogy mit kell nézni.
Gondolom erre sok jel utal hogy több kilóméter van a motorban mint az órában. Csak a tapasztalatlanságom miatt nem hiszem ,hogy észrevenném ezeket.
valszeg mindben annyi van csaka többiek csalnak mondjuk tényleg vannak kivételek,de ritka.
Értem, nézegettem eladó motorokat 30ezer km-el, voltak 10ezer km körüliek is egy kétszáz ezerrel drágábban, gondolom megéri a plusz pénzt a kevesebb kilóméter. Vagy a 30ezer se olyan vészes egy 2005ös motornál?
és fingja sincs az előéletéről mig a tulajnál van...
Muhahaha. A kereskedésben egy jó dolog van. Annyiszor nézed meg a motort ahányszor akarod. Nem kell találkozókat megbeszélni, nem kell a hazudozást halgatni. Közlöd, hogy csak nézelődsz. Persze ehhez nem árt ha van szemed a motorhoz. De a kereskedő sokkal rosszabb mint a magánszemély mert neki a bolt költségeit is ki kell termelni.
Mégjobban lehuznak! (szerintem)
Vedd meg az enyémet
Szevasztok, a kereskedésben átnézik ezeketet a használt motorokat? Tehát nem nagyon lehet melléfogni ha kereskedésből veszek használt motort?
egyezhet a 2003 előtti zx 6 lábtartója 2003 utánival?
tökéletesen egyetértek
nem véletlen linkeltem válaszként...