Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

A Kawasaki nem K3-om. Az a Suzuki.
Sziasztok! mivel még új új vagyok, vagyis nem nagyon láthattatok ezért bemutatkozok, tavasszal rakom le jogsit nagy moccra, eddig papír nélkül mentem haver bringájával, 125 nsr, 125 dt meg cbr400rr.
de az álmom hogy mikor elég gyakorlott leszek 1 k3as zx6r-t hajtsak.
szóval ennyit rólam.

és láttam valaki kereste a k3as lime színt és h amit más belinkelt oldal azon nincs. másképp kell rákeresni :
http://www.colorrite.com/matri...

k3 zx6rr elvileg ez csak 600 köbös de tudtommal ugyan az a szín
Passz!
Gyárinak néz ki, így képről.

Érdekes, 2004-es hez van lime green, de szerintem 2003-as is jött ki zöldbe, kizártnak tartanám, hogy Kawasakiból ne lenne zöld akármikori is
Cseles. Amúgy ja ez rohadtul nem kék.
Csak azt nézd, hogy nem is kék hanem lila.
A rendőrnek meg azt mondod, hogy volt rajta két nagyobb kék matrica. Összetört, matricák darabja 20000-pénz.bla.bla.bla..
Hát én végülis leszarom ha nem kapok érte büntetést.
Szard le.
Senkit sem érdekel.
Löktem fel egy fotó galériát!
Sztem gyári a szzín de azért lesd meg
Üdv minden Kawa fanatikusnak!
Ha valakit esetleg érdekel volna egy eladó profi tankra szerelhető kameratartóm baráti áron. Nem házi tákolmány! Angliából rendeltem eddig z750-esen volt de ha jól tudom a 636-os tanksapka mérete is +1ezik vele. Ha valakit érdekel dobjon egy mailt vagy írjon ide
Igazából én szeretném teli zöldre priccoltatni, de forgalmiba ez van irva: 07 zöld-06 kék
Na most mi van akkor ha menne teli zöldre is itt ott kapna matricából csikot ide-oda kék szinből? Ezért megbaszna a nyegle SÜN? Mert új forgalmit meg törzskönyvet nem szeretnék.
A tiéd már egészen biztosan nem gyári fényezésű.
Nem is baj. Az hóót randa.
verde 322c
Ha jól emlékszem.
Azért valahogyan ellenőrizd mielőtt kikeverteted.
Roleka ez a színkód a 03-as 636-oshoz is jó?
Mert beírtam az enyémet és lime színt nem ad ki
fura nem vágom miért.....
De szerintem enyém már nem gyári fényezésű.
Múltkor linkeltem egy oldalt ott megvolt a színkód évjárat és modell szerint a legtöbb motorhoz. Itten ni

Tessék eltenni kedvencekbe
A kawám szinkódjait nem tudod véletlen?
370292092948 ezt a cuccot mennyi eséllyel vámolják meg nekem?
Akkor tessék ötletet meríteni INNEN!
nem vok rendőr csak pályaidomot akatrok most a gépre és h gondolkozok h tegyek bele projektort...?
pontosan. Én is ezt furcsállom. ha 2 autót meg tudtam előzni akkor látnia kellett volna. ergo: nbem nézett bele a tükörbe
találtam több érdekeset a tgk vezetőjének vallomásában,de ami legjobban szem,et szur:
"....Á baiesetb eköYetkezésééfertle lősséget
nem-étzek mert a motoros még í€m kezdte meg az előzést amikor én már irányjeleztóm
ésa kanyarodástm egkezdtemÁ. mögöttem haladó szck is lassított....."



1.honnan tudja hogy nem kezdted meg az előzést ha nem látott?
2.főként hogy te 2 db autót megelőztél a baleset előtt?
szerintem meg ez a lényeg:
"....belü|.a Némediű tona z 5l -esú ti rányábóla Fö úti rányábak özlekedett...."
ebbe az utba betorkolló összes ut macisajttal ellátva annak a javára aki a fent említett uton közlekedik.Útburkolati jel nem tiltotta az előzést-szaggatott vonal van a helyszínen-igy mivel balra fordulni lehet ezáltal nem látom miért ne lehetne előzni....
Elküldtem pdf-ben a rendőrségi jegyzőkönyveket.