Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

hát... nem értem.
Az úttal kapcsolatos fogalmak

Út: a gyalogosok és a közúti járművek közlekedésére szolgáló közterület (közút), illetőleg magánterület (a közforgalom elől el nem zárt magánút).
Az utak többsége közterületen fekszik, ezek a közutak, míg magánszemélyek területén elhelyezkedő utak a magánutak. Ez utóbbiak lehetnek közforgalom elől elzárt magánutak is.

Útkereszteződés: két vagy több útnak azonos szintben való kereszteződése, egymásba torkollása, ill. elágazása.
miva gyökérgyerek?mikor iszunk?he?
csikuuuuuuuuuuuuuuuuuuuusssssssszzzzzzzzzz
Móóóóóóókuuuuuuuuuuuccccccccccciiiiiiiiiiiiiiiiii
iiiiiiiiiiiiiiiiiii
oké. próbálok lenyugodni.
nem kell pörögni semmit nem érsz vele.ebből igy is ugy is bíróság lesz.a véleményem még mindíg az hogy ezt meg lehet 100%osra csinálni...
igen tudom Crazy. Holnap vagy holnap után megírjuk a fellebbezést és akkor átküldöm. ha úgy jó neked is. és te pedig beleírod vagy kitörlöd amit jónak látsz. a fellebbezést oda kell majd bevinnem ahol ugye kihozták ezt a ganét? gondolom utána ők bírálják el a dolgot, szal ne küldjem el őket a kurva anyjukba.
motoros baleset volt ne csodálkozz.a motorost mindig megcidálják.csak van aki hagyja magát.
ezt helyesen teszed mert jogodban áll.De fontos:fellebbezéssel 8 azaz nyolc azaz eight napig élhetsz.ha ebből kicsúszol bukta.
de ami igazán kiakaszt hogy hivatkoznak a gyalogátkelőre. kurva anyját. hát utánna előztem az meg szabad. meg a kereszteződésre. nincs is kereszteződés csak betorkolló út. legszívesebben rájuk basznám az asztalt, olyan mérges vagyok.
de jó hogy itt vagy Crézy Bácsi egy igazságügyi szakértő megírja a fellebezést, hogy ne téged nyaggasalak ezzel hisz nem várhatom el hogy az én ügyemmel foglalkozz állandóan. De ha kész a szöveg átküldöm neked és kiegészíted ahogy te jónak látod.
Meg holnap megyek a rendőrségre, az összes vallomásról kérek másolatot. meg mindenről.
meg.két mondatból áll.
az elsőbbségadás tábla mutatja hogy védett.
felsőbbrendű útvonalon haladtál az útburkolati jel pedig nem tiltotta hogy előzz.
krézi biztos kieszel valamit,hisz ő menőmanó ne szomorkodj
köszi. pedig ki akarnak. kiküldték a határozatomat. Crazynek átküldtem. Kb egy vicc amit kreáltak ellenem... Nagyon el vagyok keseredve...
nem hát , bár ha valaki annak akarja látni,akkor annak számít
ne hagyd,hogy kitoljanak veled
Nálam okosabbaktól kérdezném hogy ez ugye nem számít útkereszteződésnek?
Na kimentem megkukkolni milyen táblák vannak. SEmmi főútvonal vagy védett út tábla nincs kint. De találtam egy behajtani tilos táblát 7,5 tonna felett és alatta egy kivéve célforgalmat. Most ez rá vonatkozik ha hazamegy?
Okes ddt500 kipróbálom így 1.5cm -el és ha nem jön be akkor vissza állítom 5mm-re.
de ott nincs kitéve a főútvonal. ez a gond. viszont a betorkolló utaknál ki van téve az elsőbbségadás kötelező. a védett úthoz sajnos az sincs kitéve hogy védett.
Legyen tábla ez a lényeg.
és most néztem meg a térképen. a Kölcsey utca nem útkereszteződés. hanem betorkolló út. az nekem jó ugyebár?