Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Bazz HÜLYE VAGYOK most nézem mit írtam 1,5cm-et engedtem be nem 2,5-öt ez már jobban hangzik? így is szarabbul lehet majd irányítani vagy ennyivel még elmegy?
BARCA - reál 1 - 0
EUR 173.90 ....
...jobban szeretnem egyben az egeszet, mint egyesevel eladogatni kulon akkor legyen 15e a kipugo-takaro, 5e a tankvedo, es 20e a ket oldalso tankidom.
Hali!
Na milyen a 636?
Megbántad,hogy ezt a volt nyíregyházi gépet vetted meg?
Csak az összekötőcső borításnak mi az ára?
Annyiból jó,hogy felírtam mennyin állt és bármikor vissza tudom állítani. Köszi ddt500,hogy megosztottad velem a tapasztalatod
Hát crazy de jó lenne ha annyi lennék de nem vagyok hanem 95kg vagyok ekkora túlsúlynál is ezt mondod .
Hát én nem osztom ezt a véleményt. Amikor megvettem a gépet 3-4 centire volt beengedve az eleje. Annyira kanyarodott, hogy alig bírtam megmaradni vele a sávomban. Állandóan szűkítette az ívet. A csuklóm kikészült annyira előre volt bukva a gép és olyan kormánycsapkodásaim voltak mint azóta sosem. Visszaraktuk gyárira és hátulra +3mm alátét. Most van egy olyan tervem, hogy az elejét is lejjebb engedem 2mm-el! De 2,5cm iszonyat sok! Szerintem teljesen más lesz tőle a moci.
nem származik hátrányod.ring pedig pláne nem ha hegyesebb a villaszög...hátulját pedig hagyd gyári értéken ha 68-72 kg közt vagy.
Kiábrándító mind a 2 csapat
Szal azt mondjátok,hogy ha elmegyek a Mátrába egyet csapatni vagy 1x 2x feljutok a H.ringre ezt a 1,5cm-ert ÉN nem fogom érezni és nem származik belőle hátrányom semmi?
és ebből utcán semmit nem fogsz érezni
rovidebb lesz a tengelytav
konnyebben fordul, de idegesebb/instabilabb lesz
Hali hó 6-osok.

Lenne 1 kérdésem . BAZI FONTOS .Mennyire befolyásolja a menettulajdonságot (kanyarvételt) az,hogy kb 2,5cm-ert be van engedve az eleje.
Pf kukás Real 0-ba lövi majd magát.
barca - REAL : 1 - 2
Ilyen véletlent?! Pont most töltöm. Azt olvastam, hogy itthon nem fogják vetiteni mert annyira brutál.
Ja mindenkinek ajánlom a Fűrész 6. részét! Nekem nagyon bejött
Hétfő?
Tegnap után.
mééééé,milyen nap van ma?
Este El Classico Mes Que Un Club!
én meg csak most tegnap reggel 6-tól eddig nyomtam az ipart totál game over vagyok
Nem tud valaki nekem segiteni!Hol tudnák vásárolni kawasaki mintás ágynemüt vagy függönyt?Várom a segitségeket