Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Hello
Ajajajajjjjj................tetű ez a 2009 erre már januárban rájöttem. Örülök, hogy legalább nem tört el semmitek ez a fő lényeg. Valami átok sújtja idén a kawasakisokat bassza meg az ég.
Hát ahogy most reggel érzem, én zúzúdásokkal megúsztam. A motort nem tudom. De remélem igyekeznek a kárfelméréssel mert addig nem nyúlhatok hozzá, ugyebár?
Jo reggelt vagy jobb reggelt. Komolyan mondom mi van itt? Mindenki zuzza a vasat? :S Amugy egy betetlapot nem artott volna szerintem kitolteni de ahogy irtad nem te voltal a hunyo de hogy elhuzodik az ugyed az tuti sajna. Veled lett valami? Motor? Gondolom a csoves megijedt mint az atom....
Geci hogy mindenki összetöri a vasat rosszabb esetben magát is jöjjön már a szilveszter és valami jó is vele. Jobbulást a moccnak!
szegénykém
Hát sztem egyértelmű hisz nincs kint útkereszteződést jelző tábla és az összes betorkolló utcánál elsőbbségadás kötelező tábla van. Szemből és az utcákból pedig senki nem jött. A két autó pedig akit előztem, azok elmentek.
KRESZ szerint lehet előzni kereszteződésben ha egyértelmű, hogy főúton vagy. Ja és nem a rendőr dolga meghatározni a felelősséget.
köszike
Akkor lehet hogy ebből idézés lesz, és ott kitárgyaljátok a felelősségi mizériát!
Ha kell tanú szólj, megyek!
Én ott álltam a sarkon, és láttam mindent, hogy a teherautós volt a hunyó!
jah... nemrég beszéltünk. Köszi, mindenkinek, mi jól vagyunk.
Semmi betétlapot nem töltöttünk mert a rendőrök felvettek minden szart és mondták hogy majd keresnek minket. Kérdeztem is a rendőrt hogy betétlap? Mondja nem kell. mondom ok.
Komolyan?
Nem volt 5 órája, hogy találkoztunk!
Baazzz!
Nagyon sajnálom. Remélem nektek nem lett semmi bajotok.
A szitut elemezve szerintem nem létezik, hogy a teherautós ne vett volna észre, főleg, hogy a 3. előzött jármű volt. Az meg hogy védett útvonalon voltál és kereszteződésbe előztél, szerintem nem vészes, főleg hogy nem jött szembe senki. A teherautós adott valami betétlapfélét?
Ezt innen a gép elől nemigen lehet megítélni.
Mennyi, de mennyi szabályt megszeg gyalogos, kerékpáros, motoros, autós, ... és a vakszerencse segíti,hogy ne legyen baleset.
Rosszkor voltál rossz helyen... sajnos.
banyek....öregem...egyben vagy azé?ehhez nem tudok hozzászólni,de remélem nem lett nagy bajod meg a mocid is csak nem tk.

öcsém...ez a 2009 nem a mi évünk
Köszönöm én jól vagyok és az utasom is. nem mentünk gyorsan. De Kawcsi már nem úszta meg ilyen könnyen.
Nemááááááááááá.
De veled mi van. Épségben vagy?
Janou84 ne már, már te is? remélem neked nem esett komoly bajod .
Hát igazából igaza van a jardnak abban hibáztál,hogy kereszteződésbe előztél. De azért a sofőrt szájba vertem volna bassza meg .
Sziasztok!
Ma sikeresen összetörtem a motoromat. Mi a teendő ilyenkor? Mit kell csinálnom?
A szitu: Előztem 3 autót, abból 2 személyautó és 1 teherautó. Index kirak. A két kocsit megelőztem amikor a teherautó hátuljához értem aki akkor kirakta az indexet és befordult elém. Fékezni nem fékezett meg semmi úgyhogy hogy elkerüljem az ütközést oldalra rántottam a kormányt átvágtam egy árkon és a járdán sétáló részeg csövest elütöttem akinek felszakadt a szemöldöke. Az út amin mentem magasabb rangú út volt ahova pedig kanyarodott a teherautó az egy elsőbbségadás kötelező táblával volt ellátva. A rendőrök nem tudták megállapítani ki a hibás, de mondták hogy én pl. megszegtem azt a szabályt hogy kereszteződésbe nem előzünk. Na de ha az magasabb rangú út akkor miért ne lehetne. Szembe nem jött amúgy senki és az utcából sem. Nagyjából ennyi. Mit mondtok?
Helló KawaDeni!
Köszönöm a gyors válaszodat!
Nekünk is ilyesmi volt a tippünk!
Köszönöm még egyszer!
Sziasztok!
Minél több jó időt !
Jó estét srácok!

Miniby!
Ha minden igaz az egy jeladó,méghozzá a sebesség mérésére szolgál !
Sziasztok!
Egyik ismerősemnek a 2004-es Kawasaki ZX636R-án az első lánckerék tengelyére fel van fogatva egy elektronikus vezetés!
Azt szeretném megkérdezni, h az milyen célt szolgál?
Válaszotokat előre is köszönöm!
Sziasztok!
bocsánat
jó vagy
Mi az a kupi a háttérben?
ja...ha csak a képről
szép csimma asszem hiányoznak még dolgok a képről