Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

mé az is kell az emelőhöz?épp most kapja az új tetőt.
A Subarud megvan még amit fejtetőre állítottál?
este nyilatkozom,de van rá jelentkező bőven.ami még tutira megvan az a köridőmérő
Szevasztokamivan?
Kellett új aksi a motorba, kakucson tegnap a bel térdemet húztam a jobbal meg nem vagyok beszélő viszonyban, mert baszik lemenni.
Idén valaki még pályázik valahol?
Kellene valami megoldás a motor szállítására, mert fel szeretném rakni rá a verszenyjelmezt.
Eladom Monza motoros bőrdzsekimet,amit tavaly vettem a shoxban 55000 Ft-ért.Háromszor volt rajtam,utána megvettem a bőrruhát és azóta a szekrényben van.25000 Ft-ért megválok tőle

telefon: 06-30/419-5090
joe

megvan még az emelő?
Nem elképzelhetetlen. Nem mentél vele eleget. Használat nélkül 1-2 hét alatt üresre szívja.
reggelt ződzsiványok(zsiványlányok )



valaki segítsen már gyakorlati helyet találni...(gépészmérnökire járok autótechinka szakirányon)
...szerintetek az normális, hogy a gépem 8-9 hónap alatt ledarál egy aksit, ha riasztó van benne?
áááá, nekem csak az ideg jutott, hogy kiszúrnak-e....
bizniszmeneskedtél
üdv.
kb. 6 éve járkáltam ott át a határon, ha túlsúlyom volt.....
Azóta nem.
nem viccel
És egy tri-oval figyel rajta...
nagyon tutkó
na öcsém...ő tud
ma kaptam el a Mester utcában
Eladók 98-99 zx6r.És még nagyon sok más!
szasz

jaja árulom
úgy néz ki átpártolok ebbe a topikba majd
asszem egy 6ost lesz a másik
Vagyis Debrecentol van messze Pest
Aham. Vilagos. Bemenni sajnos nem tudok Debrecen kicsiket messze van De max dobok egy mailt hogy megleeht e oldani valahogy ezt a kis malort...
ez természetes.ugyanis minden rendeléshez alvázszámot kell ütni hohgy el lehessen indítani.a matricákból kb van sokféle szinű,ezért kérik az alvázszámot.de ha te nem a gyárit akarod rá akkor alvázszám alapján ugysem fog kiderülni melyik is kell neked.egyszerűbb ha bemész hozzájuk.
Crazy esetleg tudsz segiteni? Mert pl a Big Bang addig nem is ad semmi infot se arrol se semmirol amig nem kuldok alvazszamot
Temindenteladol?
Valtermoto első hátsó emelő eladó csak párban.Kék színben,szilikonkerekekkel.Együtt 25 e.
új ára hatvanakárhány.
Valamint G.P.T köridőmérőszett használtan ,dobozában 25 e.
Matricat keszulok rendelni a motorhoz. Ahhoz hogy matricat rendeljek minek kerik ez az alvazszamot? Gondolkozok hogy ez RR logot radobok