Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Alakul akkor a dolog! Szelephézagot érdemes megnézetni de ha pöcre indul nem csörög-zörög akkor szerintem nem vészes. Gyertyákat nekem is ajánlották hogy cseréljek és a télen minden alkatrészt meg is fogok venni hozzá hogy tavasszal "költségmentes" legyen!ja és nekem 26k van a gépbe!

Viszont nem akarlak elkeseríteni de jövőhétre qrva szar időt mond
Crazy! 1-2 képet feltöltesz majd nekünk. Kíváncsi vagyok a fotók minőségére!
akkor bocs
Én azért vennék most hogy télen megtudjam rá venni azt ami nekem kell! szép kicsinyenként minden napba vmi!és tavasszal csak felkelljen ülni rá és hasítni
Úgy értettem,hogy miért ne vihetné el valaki a Tiédet is akár már holnap!Nincs az kőbe vésve,hogy ilyenkor nem vehet senki motort!
Sokan pont ilyenkor vesznek,mert most a legolcsóbb!
Én is vennék! Csak ennek az ára hiányzik az "új" motorhoz
Na akkor passz!
De nyugi,mert olyan nagy baj nem lehet!
Lehet a gyertyákat kellesz megnézni.Csak egy tipp.
eddig elindult. mostmár az sem.
Látod Go is most vett motort!
Sosem tudni!
NEmtok hozzá szolni ehez most
Csak az enyémet kéne hogy elvigye vki! Addig nemtok semmit sem venni!
Ilyenkor már senki nem fogja elvinni
Eddig indult,most meg már az sem?
hagyom a faszba sztem. Mielőtt még hazabaszom.
Na indítgattam. Most már egyáltalán nem indul. meg sem próbál röffenni.
Lefoglalóztad?
Az milyen is?
Évjárat,km.,szín,ár?
Még megvan!
Köszi srrácok már néztem mindegyiket de nem bántam meg ,hogy ŐT választottam. Ha hazahoztam majd csinálok képeket
Rolii-ét én is megveném
Már még olcsóbb!Ezt vidd haza Go!
http://kepesmotor.hu/kawasaki-...
Go Ezt láttad vagy nézted? 636
Ha hatost vennék,én is ezt a fajtát választanám!
Legszebb,legerősebb!
Pl.amit Rolii árul,az nagyon jó vétel lenne!1.4-1.45 mft.(2008-as első forg. hely.)
Go,nézz egy ilyen ződet!
Ezt a motort vmi forumos vette meg! Vagyis akkor irta zx-6r és most eladó! De akkor 500km-el lett vette most csak 4000van benne! ha jól emléxem 18éves gyerek vette meg
Dőlés után én is jártam már így.Kis gáz(3-4 ezer),és lesz olajnyomás is meg a hangja is kisimul!
Nem kell félni tőle,láttam már pár ilyet,és ennyi a megoldása.
Bocs Daniel de bekumtam ,mert reggel 6-kor indultunk Debrecenbe.

Most jöttem meg kb fél órája Debrecenból hát mit is mondhatnák ha minden igaz akkor szerdán hozom haza lábon ha a kúrva idő engedi.
A mociról annyit,hogy BAZI SZÉP . Megfogattam a tanácsokat amiket kaptam tőletek kb 1órán keresztül néztük át haverral az uccsó csavarig és rendben van kivéve a far idomon kb 1 cm -es horzsolás, első fékbetét csere lesz majd jövő szezon közepe felé,és a tükör is le van egy kicsit horzsolva mer csávóka akié volt szűk kapun akart bemenni ( a hülye). Ja és kell rá egy bubis szürke iridiumos pleki meg sport dob de majd én megoldom ezeket a problémákat .
Annyit szeretnék kérdezni,hogy mikor kell gyertya csere meg szelephézagot ellenőriztetni ,mert kb 24.000 km van benne.
Hosszabb indításra sem?