Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Itt is ott is
hol vagytok enyémek
szug@freemail.hu
ezt a test tartást ismerem. ivászatok után szoktam felvenni,- igaz motor nélkül.....
Mondtam én
motoron van csak olyan kép van
küldj email címet és küldöm
Milyen sportdob? Van kép?
Rajta hát...
Eladó 1998-99 zx6r alkatrészek!
kék plexit:7.000ft
műszerfal hibátlan:35.000ft
első lámpa hibátlan:38.000ft
fejkonzol:20.000ft
leömlő:15.000f
t
első hátsó felni hibátlan:55.000ft
jobb első lábtartó:15.000ft
bal első lábtartó:15:000ft
gyújtás(fekete doboz):28.000ft
váltó hibátlan:40.000ft
karburátor sor:18.000ft
első teleszkóp szárak:53.000ft
ülés alatti idom:10.000ft
komplett fékmunka henger karral:10.000ft
sport dob( E)szabvány:17.000ft
fesz szabályzó:10.000ft
hűtő:30.000ft

és még nagyon sok alkatrész!
Nem kizárt hogy fölülök a gépre, oszt akár össze is futhatnánk, Neked egyébként hanyas évjáratú 636-od van ? (remélem rajta van az adatlapodon) :)
7végén, R-re kerülhetnél kolléga.
mint gyári versenyző, remélem...
kitudtam én is a motorhitelem
mégeccer nem lessz ,apám, csak jöttek, jöttek a csekkek....
én is szeretnék újabbat, de nem fogok a bankokra keresni
hejjazta eladtad a kurvát?
Köszi, attól 1 fokkal gyorsabban kéne, de azért köszi
Csak jovoheten lesz nalam a gep mert akkor lesz kesz de utana tudok loni neked nagyfelbontasu kepet ha meg aktualis lesz
Jó ST-ket ! Tud valaki nekem olyasmiben segíteni(akár fényképpel is), hogy miben különbözik a 03,04 es 636os a 05-06 -ostol tank felfogatás ill. kormány szinten.... (1 k.TELO miatt kéne)
Tessék EE
tudsz m,ég ilyen oldalt?
eladók!
igazad van !az enyémet sem fogják az tuti.hiába nem mai gyerek a cbr em akkor is az enyém a törzskönyve a kezemben van
erre mondok egy példát.Vn egy ismerősöm és mindig leszólta a motorom hogy öreg meg minden meg nem ér annyit mint az övé.de neki hiteles volt nem tudta fizetni és elvitte a bank.erre mondtam azt hogy lehet hogy nem ér annyit mint a tiéd volt de ezt nem viszi el senki
Sajnos ez van a hitelbol kell venni a cuccokat. En is kitorlesztettem mar jopar dolgot de ezt a mostani motorom senki nem fogja elvenni se elvinni
hu basszus ez nagyon kemény

sajnálom a mocisokat hogy elvesztették motorjukat
Gondolom azert mert banki lefoglalt cuccok mert pl nem tudta az illeto fizetni a torlesztot. A banknak meg csak a penze kell ami benne all a motorba vagy a kocsiban.