Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Mielőbbi jobbulást Neked is,és a motornak is...
Ohh bocsánat. Mindjárt felteszek egy képet az R6R-ről beírom, hogy BP-i vagyok meg 39 éves és én vagyok a rosszi. Mert ezt úgy mondod mint ha az adatlapodon ott lenne a TAJ számod is.
Egyébként meg miért a személyemet támadod? Bántottam valakit? Anyáztam? Nem. Neked ennyire fáj ha szembesítenek a felelőtlenséggel? 20 éve ebben élek és ha a fejed tetejére állsz akkor sem lesz igazatok mert mindig ugyan az történik. Mindig.
Menjünk Mátrázni, menjünk Naszályringezni, menjünk a 6-os úton 300-al, előzzünk kanyarodósávban 200-al. Aztán keressünk alkatrészt a motorohoz, járjunk látogatóba a kórházba, dobjunk össze pénzt koszorúra.
Ha valaki visszafogottságra int lehet csak jót akar nem pedig AVH-s.
Nem okoskodni jöttem csak felhívnám a fgyelmet arra, hogy Janou84 esete nem egy példa nélküli elkerülhetetlen dolog volt. Minden évben több száz pontosan ilyen baleset van ahol az előző motoros elé kijönnek vagy befordulnak. A súlyos 2 szereplős balesetek igen nagy %-át ezek adják. Az esetek 95%-ban az autós a hibás de a motoros szívja meg. Még ha ott helyben elismeri a felelősségét akkor is rosszul jártál. Ennyi lenne a mondandóm. De majd mindjárt felrakok egy képet az adatlapomra a mocimról és akkor hitelesebb leszek.
Én nem vagyok kitöltetlen még is egyetértek vele. Egyébként meg pontosan az történik amit vártam. Éppen ezért fogytunk el a nyáron. Reakció? Így is úgy is megtörtént volna. Na ez a helytelen hozzáállás! De legalább kényelmes.
Kitöltetlen adatlapú online motorossal van dolgunk!
És félreértés ne essék én nem védeni akarom Őt, és nem arra akarlak titeket sarkalni hogy tapsoljuk meg, de semmivel sem rosszabb nálam és feltételezem nálatok sem. Megszegett egy szabályt ez lett a vége.
Nem erre gondoltam, de ebben is van igazság az tény és való
...ne csodálkozzon ha sokkal több pénzt keres mint bárki...?
Ha nagyanyámnak fasza lenne ő lenne a nagyapám...hagyjuk ezt a ne előzzünk "kereszteződésben" dolgot, ezentúl ha megyek a 33-ason és keresztez egy fos bekötő traktorút, inkább megállok és áttolom majd a gépet. Ezentúl nem is fogok enni mert megcsavarodhat a belemben a kaja és belehalhatok...
Aki meg kurvának áll az ne csodálkozzon ha ..........
Nem baj az a lenyeg, hogy meg elunk es csak a mocik miatt faj a szivunk egy kicsit.
Még 51 hét.
Ja és ezt ne vedd támadásnak én nem ítéllek el és örülök, hogy relatíve megúsztad. De jobb lett volna ha nem kell semmit megúsznod.
Ez igaz. Ha nem akarok egykerekezni valszeg nehezebben is esem hanyatt.
Amúgy meg éppen ez volna a lényeg, hogy amit lehet el kell kerülni. Az elémfordulásról nem tehetek de ha nem 50-el megyek hanem 70-el akkor most nem itt lennék. Kereszteződésben meg nagyon ritkán előzök. Gondolom Janou is 2X meggondolja ezek után, hogy belemenjen-e egy ilyen manőverbe.
Botorság. Akkor csinálta volna jól ha nem előz kereszteződésben. Nem csak attól fogsz biztonságosan vezetni, hogy a vészhelyzetekben jól reagálsz hanem attól is, hogy el sem jutsz a vészhelyzetig. Nyáron hetente-kéthetente halt meg motoros azért mert kereszteződésben előzött. Még sem tanulunk belőle. Lehet, hogy a kresz szerint nem vagy hibás de akkor is fasz vagy. Nem azzal kell jönni, hogy ez bárkivel megeshet. Ha én az életben nem előzök kereszteződésben akkor már, hogy történne meg velem is? Van elég veszélyhelyzet miért kell még gyártani is mellé?
Alkatrészek!Az első lábtartók eladva!
Ha esetleg tudnál pár jótanácsot mondani Crazy azt megköszönném. Te mégiscsak értesz ezekhez a kárbejelentős, biztosítós dolgokhoz.
és ez pontosan így van.
Szerintem jól csinálta nem lett senkinek semmi baja, ilyen és ehhez hasonló helyzetbe bárki kerülhet legyen Kawasakis vagy Simsonos, 80 vagy 15 éves.
pedig én kinéztem belőled
Nem vagyok 30. És nem egy esetről van szó.
Hiába vagy 30 eléd is kifordultak, nem életkor függő...
NA ma hozom el a motort a szerelotol. Remelem jo ido lesz delutan es tudok 1-2 kanyart menni.


Crazy: Azt hittem regebb ota nyomod
idén óta
csavaros az ügy de megnyerhető,csak nem mindegy az indítás.mert ugye rossz kár nincs csak rossz kárbejelentés
Ide éppen tehetnék egy megjegyzést ami párhuzamot von a topic lakóinak átlagéletkora és a balesetek száma között de haszna úgy sem lenne.