Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Na ez komoly. A dobot már ketten is kérték az én gépemről is.
jóReggelt lime-osok
remélem 7végén mindenki kitolta a zőccséget a majdnem utolsó méterekre idén...merhogy a topik elég halott volt az qvaélet
Jo reggelt mindenkinek
Szevasz Jani!
Mi a helyzet? Árulod a Zéééét? Mi lesz a következő? 636?

uuuuh de sok kérdés
fasz kivan az enyémről is mindenki a dobot akarja vinni egybe nem kell senkinek
....
De a lényeg hogy Zöld
Titok! Annyi hogy zöld
NP, nem is vótam ma motorolni....
Egyébként mi lesz a következő?
NEm fog haamr gazdára találni! Ritka ember aki ilyenkor motort vesz! Pedig vinnék akkor 3napon belül itt lenne az új!
Szevasz campos barátom! Ez nem is rossz ötlet
Nem jártál Kőszegen mostanában?
akkor add a dobot 750-be, a motort meg grátisba...
Gondolom azért mert elég ritka ezekhez a használt sportdob
Egyébként jó ár a gépért, sok szerencsét az eladáshoz... biztos hamar gazdára talál
Mindenkinek az a Ki..szott dob kell!
Nekem a dobod tetszene
sziasztok!
Valakinek esetleg a motorom 750-be sürgőssen?
Olyan kérdésem lenne a hozzáértőkhöz, hogy a '05 36-ba a kuplunkrugók, ill. lamellaszett tekintetében inkább a gyárit, vagy az utángyártottat érdemes megvenni(mert árban nem vélek fölfedezni túl nagy különbséget) ?
Valamint ez 6db rugót, illetve 9db lamellát jelentene ?
a gyári rugók darabja 450Ft lenne (nem 1 nagy tétel)
Illetve még a lamellákkal kapcsolatban kinek milyen véleménye van a papír alapúakkal(FIBER) kapcsolatban a parafához képest, vagy itt csak én tettem magamat nevetségessé azzal, hogy pár éve már csak papír alapúval dolgoznak japán sportmotoroknál ?
(Mert pl. a TOUR MAX-nak találtam 18,1 rongyos változatát)
Előre is THX......
tényleg Joe, miért nem veszel inkább 05-ös Tízest? 1,2-ért egész komolyakat találtam már...
BalyOne bocsi, hogy nem szóltam hogy arra járok, de nem vittem telcsit.
Eredetileg nem arra akartunk menni...
Bret McCormick, Jordan Szoke tavalyi csapattársa (dén Suzukizott...) de meg is kapta jussát
üdv.
Ma de jót motoroltam, Mátra-Eger...
Bár az út minősége nagyon szar volt (főleg a kanyarokban).
Az idő volt.
Heló
'98-as nem érdekel inkább? Ez is jó árban van, csak nyáron lezúztam, de pályázni kiváló. Most hiperakcióban 460E
Szevaszok kawások.
Lenne egy olyan kérdésem felétek,hogy találtam elég jó áron egy 2002-es zx6-t..
És azt szeretném megtudni,hogy ha megvenném rá tudnék e fabrikálni egy 2004-es 636-os pályaidomot,mert pályamotornak szeretném megcsinálni .
Kivitelezhető a dolog vagy sem?
Köszi a válaszokat előre is.
az a mütyür búgócsiguszbigusz 100km/h-val hasítgat a levegőben 50m magasban és 6G hat az öngyilkosjelöltek punnyadt testére naGYON király
ehune