Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

És ki ad el nekem egy jó kis gátlót?
Mindenki megbolondult?
Jó reggelt
Ha már lúd, legyen kövér. Feldobtam én is:
Sportmotoron
hasznaltauton
Mi a fasz van Roli? Miéééért? Mondjuk most 1.5ért én is odaadnám, de jelenleg nem olyan a piac hogy bárki is motort venne...
megyek dogozodni
Én most érem haza, de pangás van
mindenki kidőlt?
Köszi, neked is jó éjt és a többieknek is. Majd pár képet mutathatnál a gépről milyen állapotban van.
Csőcső
értem. hát nem valami fasza a helyzet ott sem.
Na de én most fekszem is le. Holnap meló igaz csak 3 óra. Ki kell vinnem 500 000 Ft értékben 2 számítógépet meg belőni a wifi hálózatot.
Jó éjt
Igen komolyan gondoltam. Már nyáron is elég érett volt ez a stilusváltás csak miután rohadt türelmetlen kölyök vagyok, igy nem tudtam kivárni mig találok egy megfelelő sm-et és igy vettem meg Zolitól a kawicsot. Most meg szopom a fasz mindkét oldalát a türelmetlenségem miatt.
Kár. Mondjuk ezt már mondtad régebben, de nem gondoltam hogy komolyan is gondolod. Egy gyorsasági az mégiscsak egy gyorsasági.
Stilusváltás. Tervbe az van hogy supermotot veszek, de mivel lóvém tuti nem lesz rá ezért csak endurót és később mikor lesz rá pénzem veszek hozzá sm szettet.
miért nem akarod megtartani? és mi lesz helyette?
Teljes mértékben kivan csukva. Mindenképpen elszeretném adni.
Hát akkor csináltasd meg és tartsd meg...
Köszi én már rendbe jöttem. A moci full kopaszon, törött jobb első lábtartóval, szarrá tört idomokkal, stb. várja a köv. gazdát. Már letettem 450E-re de sajna a kutyának sem kell.
Aztán te hogy vagy? Hogy haladsz a gyógyulással? motorral?
Akkó meg ne gyalogosozzanak itt mee az csak egy csöves volt azt csápá.
Geci jó ez a hátterem
lyakasztani = lyukasztani...
Talaltal mar bukogombat, vagy még keresel? van egy garnituram amitol megvalnak. Sajnos a bal oldali idomot lyakasztani kell hozza (mert ugye alatta van a blokk felfogatasa, amibe megy)

udv,
N.
FRISS VIDI IDEI VÁLOGATÁSOKBÓL
http://www.sportmotor.hu/motor...
csak K