Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

vasárnapra jó időt mondanak,lehet gurulni kéne kicsikét
még csak most múlt el a nyár,még legalább fél évet várni kell,de remélem lesznek még jó idők,útálok télen a szobában depressziósan sínylődni
kezdő sisak volt még régen
mikor lesz már nyááááááááááár
A grex-et inkabb ne ...
jaja...a lúzer
Már a lazer?Nekem a tornadoval semmi ilyen bajom sincsen,csak picit hangos,de még így is halkabb mint régen a grex sisakom,meg az agv gp1 sisakom.Nekem meg az agv nem jött be a plexije nem csukódott rendesen,huzatos volt,alulról is huzatos volt,na én azt meg is útáltam,ezen meg ami most van van bogárháló,páramentes plexi,és nem huzatos ez a fő
Én legszivesebben porszivócsővel a sisakomba vezetném a mocim hangját mert nagyon szeretem. És igy csak elpocsékolódik a semmibe az a gyönyörű hang.
nekem huzatos az a vacak...a szemeim könnybe borúnak 180-nál
Akit meg zavar a hangja ne uljon motorra. Ennyi
bocs nem hallanak hanem használnak
Olvastam egy két helyen hogy vannak akik füldugót hallanak,na de ugye városban szerintem az nem előnyös.Akkor most minden város előtt áljak meg hogy kivegyem,és ha elhagytam a várost tegyem vissza,ez kicsit macerás lenne.
Nekem IXS van de ez is lehetne 1 kicsiket hallkabb de nem panaszkodok.
hát ha annyira vérkomolyan venném a cikket akkor azt mondanám míg nem lessz pénzem egy csendesebb sisakra addig nem motoroznék,de azt meg nem bírnám ki
100 évesen nem rossz!
Te is Yoda korú leszel?
waowwww....nagyon zsííííííííííííír
pedig már majdnem nem tudtad lemosni magadról
embere válogatja...ami az egyiknek jó,a másiknak nem biztos próbálgatni kell,mese nincs
Na. Raktam fel magamrol kepet hogy nehogy csajnak nezzetek
Attól függ melyik lazer,nekem a tornado van,de ha neked lazer vertigod van arra többen is panaszkodtak már.Én az egyik superbike tesztelőtől kérdeztem meg hogy szerinte milyen a lazer tornado és azt mondta neki régebben az volt és bevált
a lazer szar...nekem is az van...még a kuka is kiköpné szerintem
Még a végén tök süket leszek,mert azért a lazer sisakomban van zaj,mert ugye egy csendesebb sisak,100EFt körül kezdődik,de szerintem az sem olyan biztosíték,bár még nem próbáltam.
Oké, bocsi!
Így már oké! Mondom, hogy a névről nem hittem volna!
valaki metaxára?
ÚÚ tényleg milyen jó csaj vagy. Amikor ott ülsz a lépcsőn......vááá de jó buxa vagy.