Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

No zúzdázok melózni aki megy annak jó munkát aki meg végzett az kapja be , , csak viccelek annak jó pihit.
Köszi Pityu
Ha minden jól megy akkor Október közepére meg lesz a moci , de ha elöbb az sem baj
akkaora válság van hogy nem áll módomban motorozni!

kezedben a kulcs!
vége van a nyárnak, hűvös szelek járnak,
te meg Bajnaikám bazdmeg az anyádat!
nem-nem! csattanok dógozni!

száguldozni akarok! mér nincs má ingyen pályanap?
No problémó, pattintom is vissza a motorra
Csattanyj a csöcsömre édes pulyám!
Na ez már haladás,mostmár drukkolok hogy gyorsan legyen meg az álmod
Tisztába vagyok vele volt már 1-2 törésem meg szakadásom is!
Szemét alak.
Kifele jó, másnap reggeltől szakadó esőben haza...
Társaság jó, motorom jó...
Szlovákokkal semmi gond nincsen, lehúzódnak ha jövünk, integetnek az út széléről, tesco parkolóban dícsérgetik a motorokat...
Nem tudom.... Mintha náluk a média nem csinálna ekkora műbalhét.
Stornó az egész apafej.
Nem várt dolgok vannak, gazdasági válság meg kisfaszom(anyu elzárta a csapot)...
Most nincsen mani fejlesztésre....
MUJA: 12904-es hozzászólás.
Hasonló, de nem boka nekem térd szalag szakadásom volt igaz az nem motor hanem másik sportsérülés miatt. De 6 hónap volt csak a gyógytorna része. Nekem raktak be szalagot meg 2 csavart a régi szakadt helyére. Most már lehet vele mindent csinálni de azért nagyobb terhelés után érzem ,hogy kicsit hogy fáj. A doki is mondta, hogy legjobb esetben is 70%-os lehet és ez sajnos igaz is
Reggelt.Ebben igazad van de,mástól úgyis megkapja,plusz ha az illető már eldöntötte akkor mind1,csak jó tanácsokkal lehet neki szolgálni .
Szasztok zőőődek
Kb másfél hét és már az új tulaj csücsül az vasamon hihetetlen,hogy végre eddig eljutottam. Tegnap felhívtak,hogy vigyem a vasat eredetiségre kb 30 perc ott kicsit bunkó volt a fószer utána a papírt át vittem a picsának mondom na most aláírunk aztán érzékeny búcsú lesz a vastól kicsi sírás meg a többiek erre a csaj aszt mondja ,hogy jövő hét kedden menjek be aláírni vagy majd telefonál,hogy mikor ? hát mondom beszarok nem akartam elküldeni a francba mert akkor sose lesz eladva ha rajta múlik az tuti. Úgyhogy csak reménykedem,hogy kicsit felpőrgeti aztán irány a másik vasért .
Egyik haveromnak részleges szalagszakadása volt a másiknak bokatörése (motoros esésből kifolyólag) és biza az az idényük annyi lett.
Attyaisten.
Nem akarom az urakat rémisztgetni de ez biza 6-8 hónap amíg teljesen rendbe jön.
Értem. Akkor ez gondolom tipikus velejárója. Nekem is ugyanigy van ahogy irtad. Csak én még nem tudok motorozni se, mert ha ránehezedne a súly a jobb bokámra nem birnám megtartani és tuti elperecelnék álló helyben.
Milyen volt szlovák túra?
Ficóék nem geciskedtek?
Persze hogy dagad! 1 óránál többet nem is tudok motorozni! + este már eléggé fáj is! most is ez a tapasz van rajta amit korábban linkeltem neked!
Hallo.
Hola van pereckirály?
"rajoskodtak" ez jó