Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Neked egyébként dagad az ujjad ha terheled? Nekem olyan a bokám, hogy éjszaka elég szépen lelappad aztán reggel készitek egy kávét(kb. 10 perc) és már be is dagad.
héé...az enyémet csak letolatták
Annyit tehetünk, hogy nem bátorítjuk az embereket.
Ez ellen nem sok mindent lehet tenni,mert ugyebár már jogsi nélkül,korra nem való tekintettel,0%ból ki lehet hozni akármilyen fajta, köbcentis sportmotort.
Csak jelzem, hogy az elmúlt két szezonban itt a sportmotoron 5db 22 évnél fiatalabb ember vágta haza a 600-as mociját. Ez az akikről biztosan tudok. Közülük az egyik majdnem elsikkadt mert kurva nagy szája volt, a bátyjával rúgatta a gépet meg rajoskodtak aztán egyszer csak eltűntek mint szürke szamár a ködben. A motorjuk aztán feltűnt a használtautón közepesen törött állapotban.
És nem mindenki olyan mázlista mint a pereckirály.
Belinkelhetnéd még1x
Lehet 19 évesen több esze van (mint nekem ) ,mint valakinek 40 évesen!







Lehet hogy nem
Nálam a link sem jó
Nem lesz az sok barátom?
szkráccs: Én ezt csak tudom ajánlani ha nagyon fájna a lábad vagyis a bokád! Érdemes kipróbálni! Nekem nagyon bejött mind az ujjamra,kezemre de legfőképpen a hátamra...Flector EP Recept nélkül lehet kapni!
Köszönöm. Ha jársz/jártok erre mostanában ugorj be meglesni a mocit.
Tán venni akarsz egy másik gépet?
Jobbulást Szkráccs koma,mihamarabbi felépülést!
Tornáztatom is amennyit még elbirok viselni. Ma vettem rá egy jó kenceficét remélem ez segit majd a gyógyulásban.
Gyogytorna ezerrel. Nekem is faj meg az ujjam de egy kis motorozas meg belefer.
Nagyon szarúl. Vagyis a bokám van szarúl. Minden irányból fáj ha mozdúl és olyan dagadt mintha vagy 60 kilós kölyök lennék. ÁÁÁ mikor lesz ebből rendes boka te jó isten!?
Jó is az! Olyasmire kellene nekem is kerekezős-borítgatni gyakorlós!
Köszi Szkráccs az ajánlatot,de amennyiért én vennék mocit nem járnál jól vele!Amúgy valami külföldi papiros 99es vasat nézegetek olcsóért !
Amúgy mizu veled,hogy vagy barátom?
szasztok skacok
Iskolára meg hasonló költségekre megy el nagyon a pénzem és így nincs értelme, sajnos.
Sziasztok!

A tegnapi vezetéstechnika tréning után olyan izomlázam van, hogy ezen csak egy jó thai csaj tudna segíteni

Egyébként nagyon hasznos volt és ha tehetitek vegyetek részt egy ilyenen. Nekem mint kezdőnek nagyon hasznos volt, mert amit ott egy nap alatt megtanultam arra csak hosszú évek tapasztalatai után jöttem volna rá
szép száguldozós vas lesz ez
kerekezős-csajozós!
Vedd meg az enyémet. Ma hozzuk haza szerelőtől.
Fekussz mi lesz ebből? Streetfighter masina! Számomra is jó lenne egy ilyen kiélni magam,mivel a jelenlegit nagyon sajnálom ilyesmire!
Az a gyönyörű kawa eladó! ÁÁáá,pedig isten!Nekem ezek az modellek/évjáratok jönnek be az enyém után a legjobban! Talán a következő is ilyen lesz majd 20XXben!