Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Én sokallom te?
mondd,mit mit szeretnél hallani
13029-es hozzászólásomra senki nem tud valami okosat mondani?
Akkor te is annyit fogsz fizetni mint én
Szerencsere meg nekem nem kellett fizetni ebbe az evbe majd januar 1tol kell majd. 83Kw?
olyan 21900ft körül de most ugye a második részletét fizettem az most 10790ft volt
Mennyit fizet teljesitmeny adora?
Ma motorozni akartam egy kicsit ha már felmérgeltem magam mert megjött a teljesítmény adó másik fele ,de nem mertem mert olyan fáradt voltam hogy majd lecsukódott a szemem.Gondolkodok hogy holnap délután de akkor meg rossz időt mondtak.
igen megkaptam köszi
Amúgy megkaptad a képet?
Kivéve a zx12r-t
hát szerintem szarra keverték,ha pl új 600-as kawát vennék csak is kékben venném az még pl jól néz ki,bár 2004 után a kawák nem tetszenek.Vagy ha valakinek nem tetszik a tompazöld,le kell fényeztetni a 2003-mas színére
így-így
akkor miért nem vettél egy 125öst?
Sziasztok!
Lehet Pityu,mintha valamivel sötétebbre keverték volna a Lime zöldet a japók!
Nekem meg pont a 2004 utáni zöldek jönnek be
Na ezé' nem köll ződet venni.....
Nem kell ahoz mocskos idő,egy rendes menet után úgy teleragad bogárral hogy na csak.Amúgy 2004 utáni kawáknak természetesen beleértendő a legújabb is szerintem nem szép a zöld színe
akk ne rakj több ilyen képet be mert szívrohamot kapok:D
Hát igen mocsok időben nem nagyon veszem elő! De olyan szép zöld! A 05-06-os szériáknak már nem ilyen neon zöld festése van

Gozsi: Az sosem baj ha azért beleolvasol a topicba
ááá kész vagyok ettől a motortól...eldöntöttem még nem lesz saját 636om addig nem lepek be ebbe a topikba
Szép nagyon hú ez enyém meg tök koszos a múltkori lime party óta nem mostam le,Én is imádom mikor ilyen tiszta de nehéz megtartani ezt az állapotot mosod egy csomót és egy szempillantás alat tiszta retek lessz.
Szevasztok.
Beinditottam ma a járgányt és miután be is melegedett, hirtelen gáz adásra becsuklik, nem nagyon veszi a lapot. Mi lehet a bibi szerintetek?