Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

biztos pozisönnye van,menek lesemén is.
köszii szépen elmentem a számokat.na...de minnyá megy a GP,meglesem azt a talma gyereket mit alakít
nem.ez a fix száma.de nem árt vezetővel együtt cserélni vidd inkább szakihoz olyanhoz aki nem rajtad akar meggazdagodni,hogy ne tégy több kárt mint volt.pl :www.quickmoto.hu
0630 9428984
okker...meglesz.azt amúgy mennyire szopás cserélni?vagy azt inkább bízzam valaki olyanra

az nem para ha monnyuk csak 1-2hónap múlva hívom...mikor lesz ilyenkre keret
Hídd fel a Nógrádi Csabit a DMC.-ben ,mondd hogy én küttelek ,monnyon rá jó árat mer széjjel lesz csapkodva a ZZr-je
06 70 3391889
igge?hol?mer nekem 18at beszéltek barátiáron
hát az nem drága.asszem 13
no meg vezérműlánc
nekem is
kéne valami normális leömlő óccsóé
múltkor is meg kellett hegeszteni mer az egyik leömlő válla majdnem körbe volt repedve..de most már nemtom mi lehet.

csak nem te?
EEEREPETT A LEÖMLŐD?
ISMERek valakit aki most szintén ebben a cipőben jár
de eddig semmi baja nem volt(kb ma délelőtt induláskor kezdte)...és odatettem a kezem a leömlőhöz közvetlenül ahol a tömítések vannak és most nem ott fúj ki faszom...megint szedhetem le megkeresni a hibát
valszeg nem fexik bele a fészekbe az egyik leömlő.lehet egy nőt nyalni ugy is, hogy neked sem jó,de lehet ugyis hogy neki is az
benzinnel megy
Sziasztok!
3. ker. vagy környékén, nem tud valaki jó helyet 6000-es szervízre? Akármennyire kevés a szabadidőm, csak beficcen úgylátom a 6000...
& Joe Te mivel jössz, vagy addigra szerzel Rencámot ? :) Vagy addigra má' vmi más lesz kilátásban ? ?
ZX-6 és ZX -9 R tükör eladó! Hibátlan karcolás mentes! 8000 Ft / pár
ZX-6 R '98-'02
ZX-9 R '98-'03
baszki..létezik ez?
majusban kicseréltem a tömítéseket a leömlőnél mer kifújt és eléggé zavart a hangja.most jöttünk meg a balcsis túráról...és már megint ugyanolyan
nekem semmi nincs messze.csak az a kurva nyugdíj
Ahha értem.Tartsunk akkor egy szavazást .Biztos lesznek mg derék ötletek.Kínai nagyfalon végig gurulunk
Nem nem az Nyíregy után van itt a Mount Blanc van
az Alpok sokkal jobb nagyobbak a kanyarok és mindenkitől piszok messze van
főleg a himalája vagy mi a faszom az a domb