Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

hellotok!

lassan kész a vas, bár naked lesz, de azért NINJA!
igaz vágni kellett a vázat, de olyan frappáns lett a hegesztés, hogy 200-nál semmi húzása a gépnek!
Ma vittem a festőhöz, mert ugyi magyarországon hegesztett vázzal nem lehet menni közúton, meg a tank sem szép színű!
Szia Roli ! +mondanád melyik szalonba ajánlottak Neked a gyári 12rongyos szűrőn kívül 6e Ft-os (tegyük föl Champion) utángyártott szűrőt, mert a Sherlock Holmes-os felderítő munkámnak köszönhetőN nagyon az derülget kifele, hogy 1xűN kiba..ottul NEM LÉTEZIK utángyártott ebbe a típusba, csak az ún. High-Tech gyári annyijé', amennyit írtá' ! ?
Sziasztok!
Szeretnék venni 1 2003-as zx 636-ost.
Egy kis felvilágosítást szeretnék kérni a motoról!
Miket kell tudni róla. Mennyire strapa bíró..........meg ilyenek.
Am csak hobbi szinten motorozok!
Itt a hirdetés :http://www.motor.hu/motor_vpag...

Előre is THX mindenkinek!
valakinek nincs fokozatszám kijelzője?
Geartronic...
esetleg bekötéshez egy kis instrukciót adhatna.
Hogy hogy eladod?
Eladó lett a motorom és még egy pár motoros cuccom.
Há' látod ! (ami késik, múlik) még nem került bele, maj' csak fog 99% ...
Nekem is ilyen van benne
Hello

Nem voltam de 7-8 felé a Józsai elkerülőnél vagy 10-15 Kawasaki a lehajtó lábánál néztem egyet...
Igen ez a fajta ipone
Kolléga, nincs fuvarod?
ipone -került bele?
Hella! Nem bántam meg hogy ezt vettem meg!Nagyon jól teljesít! ...és érezhetően könnyebb a váltás és csendesebb a blokk! mondjuk az előző tulaj mondta is olajcsere érett a cuccos! Szóval eddig csak ajánlani tudom!
Na milyen az olaj ? Váltás + ilyesmi téren ? Anyagi okok miatt én is azt repítek bele :(
Voltál kint tegnap a Vágóhíd utcai motoros talin?
Ujjjjj! Jobbulást neki!
a 7végi túrára indulás előtt még láncot meg lánckereket kellett cserélni haverom gépén.csak közbe belevágott flexel az ujjába most a traumán fekszik me elfertőződött neki...de azé a túra megvolt
Szép Napottttttttttt
Sziasztok!
Készletkiárusítás végett ár alatt eladók a következő gumák:

Michelin Pilot Race (Medium/Soft) keverékkel, nem friss gumi,de raktárban tárolt,napfényt még nem látott gumik 120/180-as méretben,csak párban : 43.000Ft/pár

Illetve: Pirelli Dragon Corsa 190/50 szintén zsír új, 25.000 /db

20/346 58 97 Utánvéttel is küldöm természetesen
reggelt gyíkok na...mindenki ennnyire elfoglalt?
Rossz- Rosszi .....
Ezek a crazy féle hasonlatok...
ne előről nézd menet közben hanem az ülés felől.ugy tuti jobb lesz
Muja: Felhozztam a plexit Bp-re. 11ért a tiéd! Amúgy ismét sikerült egy kicsit csalódnom a kawasakiban. Ugye visszatettem a gyári plexit, és nem értem még most sem hogy gyárthatnak le úgy egy 2.7millió forintos motort, hogy nem olvasható le a műszerfal, mert a plexi útban van? . ... Arról nem is szólva, hogy konkrétan a nyakamat veri így a szél.. Na majd a zöld zero gravity