Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Na ilyet se hallotam még "M.O-i,Limitált széria"A kawákból mostanáig sosem volt limitált széria +15le de látom a hírdetésben a gyári lovat írták.Én elárulom én meg honda cbr-t akartam és kawa lett belőle,én azzal is úgy voltam a szín is mindegy csak rendben legyen.De tudod mit menj el nézd meg,próbáld ki vigyél egy hozzáértő embert és akkor gond nem lehet.
Mhhh ez gyanúsan olcsó (szerintem)


Van itt még pár 2003-as ninja
link
link
link

Ez meg "csak" 1.2m link
A hasznaltauto-n találtam a motort, ilyent szeretnék, fekete szinben, és sajnos csak ez az egy darab van most eladósorban, csak kicsit aggaszt a "sok" kilóméter.

http://www.hasznaltauto.hu/3118239_kawas
aki_zx_2003
Jaja meghát gondolom nem úgy tervezik ezeket a gépeket hogy pár ezer után széthuljon
Na igen ezt kifelejtettem, csak nekem volt egyértelmű hogy ellenőrzi az ember az olajat utánna.
Az olajszűrőt meg azért nem írtam hogy olajozni kell, mert amit én vettem hozzá az olyan volt, de jogos.
Megjött az olaj a mocihoz!Hétvégén ha leveszik a gipszet le is cseréljük! Ipone R4000RS kaptam ajándék matricákat meg kulcstartót is Ja és még annyit hogy tegnap 13.00kor adtam le a rendelést és most jött meg a cucc
Linked van a gépről? Amúgy engem is ez nyugtat hogy Crazy gépébe azért van és nagyon egyben van a gépe
szerintem ha niincsen szarrá hajtva akkor igen.De pl:crazyjoe-nak több mint ötvenezer van benne és semmi baja.
Sziasztok!
Véleményeteket kérném, hogy meg szabad-e vásárolni egy 2003-as 636-ost 50.000 km-rel, előre is köszi a segitségeteket!
Jó reggelt mindenkinek és köszöntöm az új tagot is!
És még egy fontos, a gumigyűrűt a szűrő alján be kell olajozni, ,mert lehúzáskor könnyen elszakadhat.
Mert rövid a kuplungbówdened.
Felvettelek msn-re
Mi volt 240?
A végén van egy lépés ami igen fontos. Feltöltöd a motort olajjal szépen bezárod az olajbetöltőt, elindítod a motort járatod 6-10 másodpercig (olajnyomás lámpa világítani fog egy ideig) majd leállítod és újfent maxra töltöd az olajat. Ugyan is első indításkor egy csomó olajat fel fog szívni és ha nem töltesz utána akkor képes a minimumig lemenni.
rendben...madarason van 1 jo baratom akinek van 1 636ja,roviditett dobbal,isten hangja van,jo gondolom a tied se gyenge,ha esetleg van msned add mar meg legyszi,v vegyél fel az adatlapomon ott van.barát motorja/meg a kis darálóm:D/:
Néha szoktam arra járni,elnézhtek arra ha gondolod
Nah jó éjt..
Megint bővültünk,ráadásul egy hölgyeménnyel .Grat szép vas.Sok Balesetmentes kilométert.Vigyázz rá...
üdv!látom kevei v,egyszer nem akarsz karcagon motorozni?álmom ez a 636 mióta megjelent,kékbe meg nem lattam eloben:D
Most jöttem a melóból
jó estét.
Csá jóéjt
Simán, de most menjünk a vérbe alukálni Jóéjt all
Szia jó éjszakát
jowéjt...én tipliztem,mert reggel melóba is illő lenne benézni