Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

De most komolyan mire gondoljak.Mikor mondta olyan ideges lettem ............ majdnem megkérdeztem,hogy nem adtam lóvét aztán azért genyózik vagy nem tudom de ha jövő héten sem telefonál nagy balhét csapok az tuti megbaszom a kúrva anyjával eggyütt az biztos.
2005ös Eurotax szerint?
milyen 2millából?aktuális Eurotax árjegyzés-önrész-évfordulóig esedékes díj.tehát monnyuk 1.3M-300e-50 e.=950.és akkor már a segged is összeteheted.A bank meg aszondja jössz 1.5-tel.na az a szopás
1 nap az ügyintézés.ha lassú vagyok és elfelejtem 2.ha a picsa is az akkor 3.
De lehetne példát statuálni is
Ilyenen kár idegeskedni! Mindig is voltak és lesznek ilyen tapló gombák!
Hááj zőőőőd vérüek.

Jőttem panaszkodni .
Mint tudjátok árulom a sárkányt van is 1 srác aki ahelyett,hogy meg nézte volna tüzetesen egyből a liesingeshez invitált és benyomtuk a papírokat ezzel nincs is gond. Mondja a picsa,hogy 2 hét ez volt 4 hete .Fel hívtam,hogy mi van hol tart az ügy 2.hét vége fele az mondta nincs semmi gebac csak kell a srácnak 1 kezes és mehet minden tuti,hogy megkapja azóta eltelt megint 2 hét Na mondom tele van a tököm felhívom ja mert azt mondta,hogy hív tutira, mert akkor már kéne vinni a vasat eredetiségre is mondom ok de azóta nem hívott. Na mondom akkor felcsörgetem,felveszi mondom ki vagyok,mit akarok asztmondja megnézi és visszahív. Hát visszahívott és tudjátok mit mondott , , , ja bocs elfelejtette intézni ezért még mindig ügyintézés alatt van hát mondom ez kurva jó bassza meg. , .
Olyan kurva ideges vagyok,hogy most szivessen bemennék és olyat beleveznék a fejébe,hogy úgy kéne össze pázülözni a ribancot ., , ,
Na mindegy akkor! Vele csináljuk meg a gépet de este lehet felnézek majd a városba! Attól függ mennyire bírja az ujjam mert így a nap végéhez közeledve érzem megint rendesen be van tagadva!
Nem ismerem
ez sem rossz
Én hallotam olyat hogy egy srác vett törött idomokat,és megrendezték a helyszínt és úgy csinált mintha lezúzta volna a gépet és bejött
Az már olyankor sztem nem úgy működik, még véletlenül gazdasági "TotalCar" nak ítélik és felajánlanak kb. 300e Ft-ot (Nesze semmi fogd + jól), ha nem fogadod L, pár nap múlva úgyis fög csörögni a telefonod.. Viszont ha teszel rá Lopásra is, akkor 2millából fizetik elv. a 70% -ot , vagyis 1,4-et...... :) Még az is pofásnak mondható, feltéve ha kiszerelted az összes Extrát, vagy szétszedve Lbujtattad a motort pl. Nálunk Kajak ennyit érnek ezek a gépek ? Mujahedin mikori évjáratos vagy, & mióta van forgalomban ?
Erre én is kivi vagyok! Mondjuk nem olyan dolog ez hogy összetöröm a gépet oszt csoki!
Nem nem! Fényi Csabát ismered? Na vele rakom rendbe a gépet!
Ezt hol tudtad meg?
Mióta megtudtam ezt a számot....
Van félnivalója a gépnek...
Casco-t rá és porrá törni nyomban.
Eutax sose volt normális....
A motorom eutax értéke 2000000.-
Speedline-ba?
Jaj nem csak itthon Berettyóújfaluba! Holnap visszük be a gépet Debibe 1 kis szervízre!
no...minnyá lépek a ződségéé a dokihoz...remélem frankón rendbe rakták
Debrecenben voltál?
Fel is mentem a városba toltam 1 kört de nagyon elfáradt a kezem