Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

kő cok kici óccó jó ruha?na gyere ingyen is megverlek.





na de komolyan hülyegyerek.ne motorozzá igy
te minek őrülsz? neked is beleéghet a gatya a seggedbe
. . . . . .
lemerült a kontó,tudod,mit jelent ez?
vegyél fel rendes ruhát a motorozáshoz mert ha elesel és beleég a gatya a seggedbe kurvára megrugdoslak
azzal hát lesz tuningos meggyes,ha megcsinálod
mivel érdemeltem ki?na ne má hogy azzal?
lesz meggyes rétes vagy nembazmeg?
Crazy bevállalja hogy lecseréli az olajod erre felpofoznád?
Brekkencs? Nálad mindenki erdei állat?
mi nem paszol,brekkencs?
Ehhh
nem nevetni ,mert megdoblak makkal
és egy nagy pofon,olyan szeretetteljes elvállalod?
az már 2 tál lesz
én egy tállal bezúztam,de senki nem akarta elhinni
mi az a brigéciol?
meggyes rétesért lecserélem.persze egy egész tálért.
brigéciol.be köll nedvesíteni faszát ööö faszán vele oszt lemosni
húúúú vazzze na,és a láncot mivel subickolhatom tisztára?
azért jól rá kell húzni, de nem kell rátépni. Tehát csak úgy érzéssel. Meg ha minden megvan elmész vele egy pár km-t és utánna megnézni hogy nem ereszt e valahol. (szűrő mellett és a leeresztő csavarnál) Ezt értelemszerűen csak akkor látod, hogyha az olajleersztés után szárazra törölted.
a szűrőt erősen csavar be?
jah és ha beöntöttük vissza is zárjuk
Inkább elmondom hogy kell. Valamivel jobban jársz ha én mondom, mert ha pl. megkérdezed ddt500-at akkor majd jól lebasz.
Én úgy csináltam/om, hogy elmelegítem jól a motort úgy kb 100 fokig, aztán leállítom, lecsavarom alul az olajleeresztő csavar és megvárom míg kifolyik. Közben döntögetem ide-oda hogy mindenhonnan kijöjjön. ha ez megvan utánna leszedem a szűrőt. ráfogok egy fogóval és lecsavarom. amikor ez is megvan akkor jön kb ugyanez visszafelé. új olajszűrő felcsavar majd kézzel meghúz. a leersztő csavar visszacsvar, kulccsal meghúz. ha ez is megvan megkeressük hol lehet beönteni az olajat. Valahol a blokk oldalán kell lennie az ablak mellett. és oda beleöntjük a MEGFELELŐ mennyiségű olajat. sztem kb ennyi. de azért várj még mit mondanak a többiek erre.
akkor te leszel a kameraman?
Nekem már csak 1500 km van hátra