Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Nem a gumival van a baj, hanem az árával.
Te meg ki vagyol?
nem-nem,az a gumma nagyon kircsi,Bridgestone,zsíííírúj,keverék...ki van próbálva
, ,
Legközelebb kérdezz.
Na akkor én is.
Hát az egy rossz döntés volt részedről.
milyen gummát vettél ennyiért?
a hátsó gummám,az volt 240 ojróban
köccönöm
én is megtaláltam magam...első ringezés
grat a vashoz,jóófajta !vigyázzatok egymásra!széles utat
de mindegy is,ha rendben van a gép akkor nincs gond
Nem mindenki
Pityu ez a mondat értelmetlen. Olcsóért tekerik vissza az órát, ez igaz, de utána a tulajok drágábban adják fel a hirdetést, mivel "kevés kilométeres"...
igen volt... adatlapomon van is kép róla, csak pályára öltöztetve... aki azt megvette anno, az nagyon jól járt vele.. nagyon jó állapotban volt...

LX
az enyém 2004 es és már 53.000 van benne.mivel tulképp nem volt vele probléma nyugodtan megvehető 50000 el.én nem bírtam szétütni 5 év alatt
Ó emberek megtaláltam magam a kawasaki lime partys képeken most tök jó,még mindig alig hiszem el hogy voltam a hungaroringen.
Amm kellene 1 kis help!Elfelejtettem mondani hogy vettem még hűtőfolyadékot! g 48 ezt milyen arányba higítsam a desztillált vízzel?
attól hogy kevés kilóméter lehet benn attól még lehet drága,de olcsóért is vissza lehet tekerni az órát
Valószínűleg azért ilyen olcsó, mert ennek nincs visszatekerve az órája, mint az összes többinek. SZerintem ha minden oké vele bevállalható ennyi lóvéért.
oda egyeztetet helyszín van írva,volt olyanod is
azt nézem, hogy az ezüst lehet, hogy az enyém volt... ha Kecskemét környéki az eladó, akkor tuti...

LX
A szürke az elég tuti,de a 2005-ös túl olcsónak találom,lehet vele kis gebasz,na meg karcmentes,bírom mikor írják a hírdetésben,karc mentes motor nem létezik,bár tudom ilyenre gondolnak mint csúszás meg ilyesmi.
Ha crazyJoe adja el, vedd meg.