Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

elekrola636 igen és már választ is kültem.
9363 azt írtam ami a forgalmiba van 98kw nehogy azt mondják,hogy hazudok. De tudom én is jó ha van 115 le sztem.
133 Le.?!
Go megkaptad a mail-t?
Szasztok ha esetleg valakit érdekelne :))))
http://www.kepesmotor.hu/kawas...
Értem,én most készülgetek hogy menni kéne a mátrába.
2 hét múlva lesz nálunk moccos találkozó.
igen.
Nem járok messzire mert nincs időm,amerre az út visz:)Meg az itteni barátokkal mászkálunk...
És merre szoktál motorozgatni?
Hali.Pilisi vagyok Pesttől,50km.110 km Túrkevétől.
Szerda este jó?
thx mindenkinek!
hello
itt van most már a motor debrecenben. ha valamikor tudunk ütközni szólj! (ne ma)
sok a dolog kevés az idő.majd ősszel jövök
Te jól eltűntél mostanában...
ha kivillan a lámpa ,4 kört lehet menni a ringen.az otödiknél jön érted a dögszállitó
Hi ALL ---- 4 liternél
Valami hasonló tervet eszeltem ki én is a köv hétre
Nem sok az a 10mm? Agoéknál csinálod a procedúrát?
Mikor legyen az ömlőbiznisz? Vagy ismét lehet házhoz szállítást kérni?
sziasztok!

a vázat hegeszteni kell 3 törés van benne. az lenne a kérdésem, hogy mennyire lesz elgyengülve majd a munka végeztével?
be kell engedni a villaszárakat 5-6mm-rel és akkor megszűnik a parád...
Ideiglenesen ha kitekered az előfeszítést elől, míg hátul adsz neki rendesen, akkor kicsit orra tudod billenteni...
Ég és föld a különbség... nekem jövő héten süllyesztjük az elejét, hátul pedig 10 mm-rel emeltem meg a gátló aljánál (mert ugye az ET Shock ezt is tudja )
Mondjuk ez legyen a legkevesebb rossz hibája
Nem csak ezt az egy dolgot, de ezt most hagyjuk
Csak hogy egy példát hozzak: A 04es R1-en, amikor kivillan a benzinlámpa, akkor a kijelzőn írja, hogy az adott fordulaton és sebességen, még hány km-t tehetsz meg.
Ezt az 1 dolgot nagyon elszúrták benne! Már ha digit a fordulatszámmérő akkor ezt is megcsinálhatták volna!
Hát még az mekkora gáz, hogy 05-ön ha benzinlámpa villan akkor FUEL felirat villog és se időt se km-t nem látsz...
Amúgy 16 v 17 literes a tankja, és asszem 4 liternél villan a lámpa
sziasztok!
Már régebben kérdezni szerettem volna hogy ezeknek hány literes tankja van és a kis sárga "benzinkút" lámpa mikor villan ki?
Mert ez elég gáz hogy kivillan de fingom sincs mennyi benzin van benne!