Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

A bükk nagyon fain lett! térdkoptatóig lehet kenni a kanyarokban, de a miskolci felén csak óvatosan ám....
Hova valósi vagy amúgy?
Köszi szépen bocsi hogy csak most írok csak nyaralni voltam.Most a bükkben van jóminőségű út,lassan felkéne juttnom motorral.Használd egészséggel a géped
Ma ment érte
megvan a zx6r 05 zolinak! belealkudta apályaidomot! de a gátlót nem! + a nekkem igért gyári betéteket is othonhagyta! szerintem zárjuk ki! kézfeltartással jelezzétek!
Hát igen ez egy B.M.C. meg a GSXR-750-el haverod ,meg a GSR 600 ,de őt nem látom biztos ő fotózott.
Nekem AGV-m van, az IXS barátomé eladta a motort bukó rajtamaradt 5x ha használta...
Hát az nagyjából az is. Kik voltak a túrán? 04 636 zöld,04 606 kék,vtr 1000 feketés,piros r6,gsr 600 ami szintén összetört ennyi?
Mellesleg jó a sisakod is!De miért árulod? Nekem is IXS van de 392-es
Tegnap ugrottam át hozzá beszélgettem vele. Mondjuk a túra elég jól sikerült ahogy nézegettem a képeket csak hát a vége .. Most intézi a biztosítást meg a kárszemlét de szeretné ha TK-ra vennék a mocit.
Halottam róla a Szlovák túra nem adta ki ott van a motorja barátoméknál láttam is rommátörve meg egymerő vér az egész
4 emeletes powa! Csak érdeklődtem! Fényi Csaba munkatársam a K4 750-es sárga Gixxere van/volt... most éppen darabokban!
100%-ig mert?
10 emeletes powa
Derék utca! De itt csak albiba vagyok!
Dani amúgy merre fele laksz igy Debrecenen belül?
Jobbulást!

Mujahedin: Képeket várunk! ...és óvatosan!
Már!
ezzel már vitatkoznék
Ez is a nyúl hatása?!
Egyenlőre tüdőgyulladással kórházban vagyok azért tűntem el. Ha otthon leszek azonnal jelentkezek.

Üdv mindenkinek
Van 73?