Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Lehet nem 636-os hanem 672-es.
LoL... 144 ló.... vicces... de lehet csak én nem értek hozzá...

LX
Dúrván néz ki az biztos...
Váz milyen?
Nem nagy dolog.
Egy-két dolgot kiszerelnek és átírják az agyát.
A SUZUKI-nál 15000.-ért csinálják.
holnap kezdődik a szétszedés. Sajna csak akkor leszek okosabb!
Jónak tűnik, bár kíváncsi vagyok, hogy sportdob nélkül hogy jött neki a 144le..
Veled mi van?
Meg a vassal?
A 98-on a gumikat max 4000-et mentem.
12000 az három garnitúra.

Meg kell nézni.
Még a fékbetétről el tudom képzelni, a lánc meg ki tudja?
A blokbontott tulaj is kicserélte a betéteket és a láncra is mondta, hogy lassacskán....
Szép ez is, de.....ha csak 12k km.-er, akkor miért "Új első fék, új láncszett, új gumik" azért elég ciki, hogy 12k. km.-er alatt cserélni kell!
http://www.kepesmotor.hu/kawas...

És Ő?
Látta már valaki?
Köcce testvíreim! ,
Mi lenne velem nélkületek?


Freon G behalt az e-mailed?
nem téged akartalak elsősorban pirítani te csak véletlen keveredtél tűzvonalba
Mondtam, hogy nem jó?
nem rosszból, de a GSX-R Kupán 05-öt mentek fixen ilyen gumival... a gumi és a motor tudja a jó idôt...
Szevasztok

Lenne 1 kérdésem . Miért van az,hogy 1-edül megyek és kanyarba döntés közben a kúrva hátulja a mocinak olyan mintha kitörne? Hmmmm vagy én vagyok hülye és be képzelem.

elekrola636 itt az email címem zx6rzoli@gmail.com
2 év alatt 6ezer kilcsi, versenygyanús.
Ugyan hagyd. Most már úgy is mindegy.
Na szóval,egyből megtaláltam a barátnőjét!A srác nem elérhető,mert most éppen pucolós,de a Lány tudott mindent.
2007-ben adta el egy pesti srácnak 1.68 mft.ért,3 vagy 4 ezer kilométerrel.A javítás után hibátlan volt a motor.A srác pályázni vette meg.Egy itteni kereskedőhöz(Rolinak hívják a srácot) volt betéve a motor,neki ismerőse az,aki elvitte.Röviden,tömören ennyi!
Inkább azt tűzd ki magad elé hogy 2:40 vagy 2:30 és ha sikerül alá menni akkor nagy lesz az öröm!
Ha a 2:20 nem siekrül akkor meg csak csalódsz magadba és szomorkodsz hogy mit basztál el!
Szerintem második pályázásra ne az időt figyeld inkább a gyakorlást és a tapasztalat szerzést! Meg a te esetedbena motorral való tökélestes összefoszokást!
Ahhoz igen.
Azon ne muljon! De akkor nincs menekülés, hogy nem érek rá vagy vmi!
Bevallom, kicsit izgulok, nem szeretném lezúzni a vasat ismét...
Hát pilot power 2ct van, 2:20as időhöz tán elég
akkorlegyen 2!de a sört te hozod!