Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Tőlem mehetsz 00-át is csak ne ess el. Mert az aztán vissza tudja vetni az embert. Rendes gumi lesz?
multkor is anyni volt! aztán mégse annyi lett Akkor a középsőt bevállalom! De már reggel felmegyek ne egyből 260km után kelljen menni ki a pályára addig henyerészek asszonynál!

Pályázás után meg elmehetnánk valahova sörözni! Multkor ugyis elmaradt
Nem a tájat megyek csodálni
3csoport lesz!
szerintem 2:30
Tibi megint megmondta a frankot
Ühüm, nagyon kíváncsi leszek... Én bízom egy 2:20-ban.
Akkor jössz velem még mindig a lassúba vagy már beválalod a gyorsat?
2X-ra? Honnan tudjam? A dolog amúgy igen egyszerű. Ha gyorsan akarsz rajta menni és tényleg beszarásig hajtod magad akkor 2:30-on belül kell futnod. Ha csak élménymotorozást művelsz akkor a fölött akármeddig.
Beszarásig hajtod=minden kanyarban annyival mész, minden féktávot olyan rövidre veszel amennyire a golyóidból telik.
De ez 2X-ra tök felesleges erőlködni. Nekem az első 10 pályanap élménymotorozással telt.
nem az igazi! kéne fékcső a munkahengerhez.....
hány ezret mennyek lógó láncal?
ddt: Szerinted milyen időt megyek a ringen mint KOCAPÁLYÁZÓ ha még csak 1x voltam?
eztet mé nem tőtöttefel?!
Perec féked már fasza? Remélem a láncod is feszes már
NEM
akkor most is kárvolt vernem a monitort?
Nekem is! Megyek megpróbálom megtalálni a srácot.
Az fontos. Csak nekem lassú a fórum mint a tetű?
Jól van nekem 8.
Nem vagyok hülye. Pusztán nincs még1x 13.000 Ft-om pályázni köv héten... Még Freonnak a rendszerét is meg kell vennem
ottleszünk!


bocs hudson! téged szeretlek! gyere 7 én!
Azért ne úgy képzeljétek el azt a zörgést,mint egy lőcsös szekeret,de nem volt normál hangja!Század milliméterekről volt szó,de volt!
És ezért nem kellett volna blokkot cserélni,ahhoz semmi köze!Működésileg semmi baj nem volt vele,csak zajosabb volt egy kicsit a kelleténél!De kapott zsír új hengerfejet,tömítést,tőcsavarokat és szelepszár-szimeringeket.Csak a szelepeket és a tengelyeket rakták át bele a régiből.
Tizedes detto. Mondjuk volt, hogy a gixerem hangosabb volt.
Ne legyél hülye. Ezért szívtok ti kocapályázók mindig. Gondolkodj előre. Nem akarok vészmadárkodni de ha pl. aug.7-én beüt az eső akkor megint bőgni fogsz mint egy hasba lőtt stegosaurus. Szépen iratkozz fel és majd ha már sejthető az időjárás alakulása akkor leiratkozol.
Egyetértek ddt-vel. Bár én mikor megyek motort vásárolni, mindenkiről azt feltételezem hogy egy utolsó geci és át akar kúrni... (megjegyzés a kis naplómnak: a srácból simán kinézem, hogy tud róla...főleg ha az előző tulaj állítólag korrekt volt) Csak így lehet venni ma Magyarországon motort szerintem.
azbiztos hogy zajos! de az enyémen szól rendesen mintha turbós lenne
A véleményem. 1. Vadidegentől veszel motort ezért a dolog addig tiszta amíg nem kapod sumákoláson. Abban a pillanatban, hogy kiderül valami már úgy kell venned, hogy minden szava hazugság. Még akkor is ha nem tudott a dologról. Innentől kezdve a motorban lehet 60 000km is akár. 2. Nem vagyok egy műszaki zseni de egy motorblokknak sem tesz jót, ha párszáz/ezer km-t fut kotyogó vezérműtengelyekkel. Ha csak hengerfejet cseréltek ott kaphatott más is. Blokkcsere lett volna a tiszta megoldás.
Szerintem.