Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Break11: Te mondtad múltkor hogy érdekelne a gépem?
Szabin vagyok
Majd szombaton melózok egy kicsit. Pénteken meg pályanap.
de belehúztatok a szájpókerkedésbe
mi van, senki sem dolgozik – vagy ezért is pénzt kaptok?
ÁÁÁ csak viccelek.
Ja mostanában télleg sok az arc..
Mi ez a negatív diszkrimináció?
Vazze Te még csak 19 vagy? Egyáltalán miért állok szóba veled?
Csak a Yoshi Short Tri-Oval!
Nagy fiú vagy már, meg semmi állatkodás 50 km/h!
Augusztus 2. felében leszek csak elérhető motoron! Közbejött 1-2 olyan dolog ami miatt nem nagyon ülök motorra! Egyik legjobb cimbim totálra törte magát és mondanom sem kell hogy szülők meg párom most még a motor közelében sem akarnak látni... Megvárom amíg lenyugszanak...
Ma este ráérsz ,lesz este bohóckodás a Lukoil kutnál aztán olyan 10-11 fele Mikepércsi út only motor kinézel?
kizárt! Olyan szép hangja van....
Nem szeretnéd spontán nekemadni a dobodat?
Egyébként meg a legtöbb ember egyszerűen képtelen elviselni ha szembesítik a hibáival. Egyik motoros ismerősöm a 400-as Hondájára felrakott hátra valami 170 vagy 180-as gumit. A gyári méret asszem 140-es volt. Katasztrofálisan nézett ki. Kérdezem, hogy még is hogy gondolta ezt? Persze 30 másodperc múlva kiderült, hogy annyit nem ért a motorokhoz mint én a mélytengeri búvárkodáshoz. Mikor szembesítettem ezen hiányosságaival igen csak megsértődött. Aztán végül sikerült megbékítenem azzal, hogy csak az ő életét féltem mert ha 120-nál lefordul a gumi a felniről akkor valszeg ott is marad. Persze annyira nem értek ehhez, hogy tudjam valóban megtörténhet-e ez de akkor jól hangzott.
Jó ügyvéd lenne belőled
Én mind a kettőről írtam. Ha az autópályán szembejön valaki arra nem lehet számítani, ha elkapar a motorod kettesben arra igen. Ha megijedsz tőle nyilván meg is lepett. Ergo nem számítottál rá valszeg azért mert még sosem fordult elő. stb. stb. stb.
Most hogy mondod van még1 meglepi
Van karja a motorodnak?
ddt Bácsi!

A bal oldali kar a fék vagy a jobb?
Frankó, valóban így van. Kösz!
Meglepetés alatt azt értettem, hogy nem számítasz rá! Amiről te irsz a megijedés.