Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Srácok,
05-06 ZX6R/636-ra van egy katalizátormentesített gyári leömlőm 4 lamdbaszonda-csatival. Azonnal vihető, csak a helyet foglalja... Kicsit könnyebb, mint a 'stock' és pár pacit is hozhat...
Óccccsóóóóéééé!
Break, ez főleg neked lenne jó a Yoshihoz (különösképp, ha vennél még egy PC-t is mellé...)
Azt én is néztem. 1.Miért jár le a műszakija 2010.04-ben ha 2007.02-es? 2.Miért írja oda, hogy Magyar szervízkönyv? Valami nem kerek ott se.
Egy kis plussz sosem árt!
Inkább több legyen mint kevesebb,mert abból könnyebb gazdálkodni!
Viszont lehet pislogni, amikor picit nagyobb gáznál szépen eltáncol a segge egy kanyarban
A mai hirdetések között is van egy 2007-es 10-es,1,5 mft.-be elvihető.
Akkor már inkább még 150 ezer és egy két évvel fiatalabb tízes,mint 1-35-ért az a hatos.
Főleg ha egy kis hitelt is akarsz felvenni rá,akkor tök mindegy.Ezt legalább nem akarnád lecserélni 2 év múlva,amire egy újabb hatosnál jó esély van!És az értéke is jobban megmaradna.
e-mail cím,telefonszám,lakcím valami?
Látod már zavarba is vagyok
Mocsi=Bocsi
Mocsi de nincs MSN-em
er007007@hotmail.com MSN-en megbeszéljük csak nem szeretném összehányni a fórumot.
Szasztok

elekrola636 mennyibe adod a vasat?

Én a mocit 6évessen 900.000 ért vettem sajna bele estem abba hibába amiről beszéltetek ,hogy elsőre rámentem igaz motorikussan semmi baja sincsen hanem az idomozással vannak igen csak sok gondom. Mikor elcsúsztam vele és festetettem a srác azt mondta,hogy úgy néznek ki az idomok mint a puzle úgy van össze legózva. De azért én mindent ki javíttattam amit csak a pénz tárcám bírt bír.
most 350.000 ért akarom odaadni+hitelátvállalás sztem ennyit megér .

Ja míg el nem felejtem 7.-e után lesz még idén Kawa est?
Leírnám a tapasztalataimat hogyan is sikerült megvennem a mostani motorom! Több motort is kinéztem magamnak és ha hiszitek ha nem hogy 6 eladóból 4 azt sem tudta hogy hol van a szívató a motoron! Kérdezem havert hogy létezik ilyen?
Mondja hogy simán!
1. vagy átakar baszni az atom
2. Tényleg olyan segg hülye hogy csak ráül és húzza a gázt a többit leszarja betolja a szervízbe ott is átbasszák és kész!

Én mindenféle képen utána néztem a rendszámnak (tesóm yard) ott is tudtak rengetek infoval szolgálni! Az iwiw-et sem hagynám mert amikor szemedbe mondja hogy ez zsír verda bla la bla..akkor csak 1-2 klikk és máris azt látom hogy megy a gumifüstülés orrba szájba...pályaidommal kint a Hungaroringen... na mondom ez kell nekem...

Néztünk 1 '04-es kawat helybeli volt a srác már messziről feltűnt hogy nem eredeti fényezése van mondja csak eldőlt a sóderbe...kérdezem és a kipufogó miért néz ki ilyen gányúl? Válasz: Amm... izé barátnőm mindig magassarkúba motorozik velem és az rugdosta szét! mondom OMG köszönöm szépen.

Amit vettem motort alaposan utánajártan mint amlítettem rendesen szervíz nagy állapotfelmérés bla bla.. iwiw, rendőrség megvolt... Meg ezek az eladás okain röhögtem jót!1-2 ember olyan sztorival állt elő hogy beszartam
Szóval csak ésszel mert szerintem sokkal több szar motor van kint az utcán mint jó... Nyitott szemmel kell....
Én csak hangsúlyoznám, hogy ennyi pénzért biztos hogy nem hoznám el... Nézd már meg a piacot, ennyiért tényleg majdnem kapsz 04 zx10et is. Túl azon, hogy ő nem hiszem hogy a gondos gazdák közé tartozik, mivel nem tudott semmit elmondani a motorról, mondván hogy nem ért hozzá... És ha 10ezer kilcsi van benne akkor miért kellet cserélnie a fékbetéteket? (csak mert új van benne). Nekem sem engedett semmit az árból, eléggé fafejű mert a piac nem ezt digtálja. Azért sok sikert hozzá!
Remélem sikerül kifognod valami zsír gépet!
Igen,ez így működik általában.
igen, a kérdés az csak hogy várni vagy motorozni akar... mert ha motorozni, akkor hajlamos ugye egy kicsit többet áldozni rá az ember... másrészt pedig szerintem próbált ezt megmagyarázni egy olyan embernek akinek már viszket a tenyere meg a segge, meg már mindene bizsereg mert már nagyon szeretne motoron űlni... pápá józan ész, és türelem....

LX
Perec!
a váz cseréje az mibe fájt neked? kpm vizsga? új forgalmi? váz ára?
Ha már itt járunk: 99-es 6-os 7 évesen 1,05.
Akkor még nehezebb lesz jót venni. Most is elég nehéz, igaz break!?
Én a '99-es hatost 6 évesen vettem 1,2 mft-ért.
Aztán a '02-es 9-est 4,5 évesen szintén 1,2 mft-ért.
Aztán a '04-es 9-est 4 évesen 1,05-ért úgy,hogy 7 kilónyi extra van rajta.
Most ezektől az áraktól már sokkal jobban lehet megvenni őket.Csak rá kell lelni,nem elkapkodni!Tavaly én is csak augusztus végén ültem először motoron,de megérte várni!
naja.. általában ilyenkor inkább újat vesznek az emberek, mert egy ilyet már macerás lefújni.. főleg ha már jól elk#rták 1x...

LX
De az nem jelen piaci helyzetben volt!
Ez nagy különbség!
Inkább várj még egy kicsit,szerintem.
Persze a nyár az múlik,tudom,de lesz jövőre is,meg azután is!
Amilyen katasztrófa a fényezése örüljön ha valaki ingyen elviszi.
Egyébként a 98-ast 8 évesen vettem 960000-ért közepes áron.
Ezek sajnos ennyibe mennek.
Sőt, ez az olcsóbbak közé tartozik.

Úgy gondoltam, de ma megnéztem egy másikat és ugyan olyan nyomorgatottak voltak ugyan azok a csavarok.
Az drágább is lenne, kell rá gumi, ütött-kopott plussz semmi xtra nincsen rajta.