Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Aug 7. kawa est, így a 6-ot kihagynám.
az hogy az eladó erről vagy nem tud...vagy elfelejtette
Pedig örülhetne, jobb, hogy így tudta meg, mint ha már a tulaja lenne!
Én 05 636 tulaj az tapasztalom hogy az egész motor zörög csörög kattog össze vissza, és nehéz leszűrni hogy melyik hang honnan jön
De sztem vezérműláncnak nincs nagy hangja, bár a blokk nagyon zörgősen jár mint mindegyik 636..
Most már álljál le mert otthagylak a francba! Aug.6-ra felírtad magad?
De amugy mi a para ha normálisan megcsinálták?
még nem!
Már megvette?
figyu! te mint 05 636 tulaj.... tapasztalsz vezérműlánc eredetű hangokat?
zoli nem orül!
Jó!Tudom melyik házban lakik,a barátnőjét szoktam ott látni,nemsokára elmegyek,csak befejezem az eddzést és összeszedem magam.
Szia! mindenképp szeretnénk tudtni! egy angyal vagy!
A blokkot nem húzták szét,csak a hengerfej jött le.De mindenből zsír újat kapott,még a tőcsavarokat is cserélték,ahogy elő van írva,és utána jó volt!
Főleg hogy azóta versenyeztek is vele, tehát kapott terhelést rendesen. Bár ha rendesen ki lett cserélve elvileg no para, de van még egy pár kawa aminél nem húzták szét a blokkot...
DDT: Holnap akkor mersz!
Ha ment 8ezret vagy 10-et az előző gazdinál akkor ő sokat nem ülhetet rajt ugyanis hirdetésbe ez szerepel: 10600 km
Esetleg még azt is megtudhatom,hogy az első gazdája mennyi km.-rel adta el,de csak vagy egy jó fél óra múlva,mert most dolgom van,a tel.száma meg már nem él,ami nekem van meg,de egy utcában lakunk szinte.Szólj ha érdekel,akkor elmegyek hozzá!
Kicsi ez az ország.
nemhiába árulják lassan fél éve a motort!
tényleg nem vidám így
Tényleg jó srác,de nem riporter!Üzletvezető a Kawánál itt helyben.
Ez így már nem vidám.
Nem bántom a srácot, biztos jó arc, de a kommunikáció terén nem mondanám talpraesettnek, bár biztos izgult.
ennyi.
A motor szürke importtal került az országba,de a DMC Kft.-által,így hivatalosan Itt Nyíregyházán adták el a Kawa szalonba az egyik akkor ott dolgozó szerelő srácnak.A srác tök amatőr motoros,abszolút nem bántotta a gépet.Ő vett rá minden extrát(lábtartók,fékcsövek,asszem pufót is,díszcsavarokat,tudom is én még miket).
DE!Néhány ezer kilométer után a motornak nagyon csúnya kopogó hangja lett.Hengerfej le.Felküldték Pestre,mert a DMC baszakodott a garanciával,mivel szürke importos volt.Bevizsgálták a hengerfejet,mert a gazdája szerint lógtak benne a vez.tengelyek.Ezt a DMC nem ismerte el,azt mondták minden O.K. vele,határértéken belül van.Nem tudott mit tenni a srác,összerakták.Ugye természetesen tovább zörgött.Reklamált,újból hengerfej le,szakértő a helyszinre,tengelyek lógása azzal a plasztik lapocskával bemér.Kiderült,hogy a megengedett lógáshatáron kétszer többet kotyog,ezért van olyan csúnya hangja a blokknak.Végül kapott garanciába egy üres hengerfejet.Abba átpakoltak mindent,és megszünt a kopogás.Új tömítéssel meg minden,ahogy kell.Aztán még egy darabig megtartotta,majd eladta-mert alig használta.Arra nem emlékszem,hogy nála mennyi kilométert ment,de szerintem vagy 8 ezret,10 -et.Nem sokat.És Ő nem ütötte.Ennyit tudok róla!
...túl nagy erőfeszítéseket nem tettem az eladás érdekében.
Mikor megyünk borért?
Mujahedin ittvan a vonal végén!
mond mit tudsz!
Ne bántsd,jó srác!Haverom.
És a motor első gazdája is egy haver volt,szerelő volt anno a Kawánál.
Ezt veszi meg Mujahedin?
Tudok róla egyet s mást!
bazmeg.......ez AZ!

roli híjjad fel a zolit! 20/959 3386 süürgős