Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

http://www.kepesmotor.hu/kawas...

Most megyek megnézni.
Ismeri valaki a gépet?
szkrács nehogy új idomokat vegyél! a töredékéért összeheggesztik neked! sőt még van olyan műanyagos aki pótolni is tud. egy gyári idomgarnitúra kurva sok ropi. dobd fel a listát tényleg mire lenne szükség és körül nézek én is otthon.
9363-ét én is elfogadnám! Meg perecét is De emu636-é kéne alegjobban!
Nem nagyon.
Elment a kedvem a motornézegetéstől....

Pereces, rolii-s 636, 9363-s 9r, vagy ddt-s 10r(de ez jelenleg drága lenne).
Pedig kawa esten micsoda jól muzsikált a gép!

tudod már milesz a következő?

A sírás kerülget...

A lényeg, hogy talpra fogsz állni.
Plexit, előre szólok, hogy tudok adni azt ne vegyél.
Van még egy törött fejidomom, hegesztetni kell.
Megvan a gyári kipufogó, csak karcos.

Mielőtt bármit veszel ír egy listát mi kell, a három év alatt rendesen fel lettem szerelve cserealkatrészekkel.
Minden műanyagot meg tudnak csinálni, ha megvan minden darabja.

Picsába....
Hogy senkinek nem marad épen a motorja...
uhh...részvétem...de az a lényeg h te megúsztad.kitartás...pikkpakk összeáll a vas

az enyém ma lett használható állapotba hozva,mivel 2hónapja lezúzta egy figyelmesen parkoló egyén ...kicsit meg is tekertem.ha valaki tud esetleg ócccsóba idomokat az jelezze!
köcce
Fekusz ha netán eladod vagy kiárusítod a gépet akkor kéne pár cucc, ilyen kis aprósűgok! nagyobb dolog a hátsó kerék kéne tartalékba!
Hali.De ott vettem.Érte mentem konkrétan,aztán elhoztam .Szeretem is a Kicsikét Szép a Te vasad is.Vigyázok rá.Neked is Balesetmentes gurulást.Csáó
Hubibarátfi!
itt a vázat kell meggyógyitani az nyelte el az ütést!
naked bike lesz! vagy mi is az
nehogy má kihagyd fekusz. dugunk bele egy telót adok egy elsőkereket idom le és hajrá csak pozitívan
Lehetett volna rosszabb is. Megúsztad.
Vitáról szó sincs...
Fórumtárs1 birtokol egy 05-ös ZX-6R-t, mire fórumtárs2 megjegyezte, hogy szép és ritka...
Én - mint az egyik legfrissebb naív 05-ös ZX-6R tulaj igyekezvén magamból nem feltétlenül hülyét csinálni - megkérdeztem fórumtárs2-t, hogy ugyan mi olyan ritka a mocin, ha egyáltalán egyre gondolunk... Erre jött 2-3 félreérthető válasz, íráshibákkal, szövegértelmezési problémákkal mindezt megspékelve egy beleszőtt RR történettel....
Harag nincs, Isten azt akarta, hogy ne legyünk egyformák és én ezt ez esetben cseppet sem bánom...
én jól vagyok köszönöm, csak a lelkem esett szét! az újjam picit hátratört, de a ruha védett eleget! Bükkben jöttünk lefelé egy kanyarban valami átdobott és szemből jött egy suzuki. A motor telibe kapta én meg elcsúsztam mellette! Pedig nem volt nagy tempó 50-60km.
Ááááááááá,ez csúnya lett! Sajnálom!
Mi törpént?
Te jó ég!
Mit tettél ezzel a motorral?
Te jólvagy?
mostmár mind1 a színe!
sajna az idei évet kihagyom!
Micsoda "viták" vannak itt!
Állítólag az ipon is jó, nekem nincs vele tapasztalatom.
Hy!A Tiéd nem gyári fényezésű.
hella!

Az enyémnek a tankon az van ZX6RR , de az enyém amerikából lett hozva 2003-ban! Szóval nemtom mi is van most, mert 2000es évjáratu!
sziasztok!
Erről a motorolajról rendelkezik tapasztalatta?
http://motorparts.hu/index.php...
Szeva!

Elfér a 70-es, már próbáltam.