Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Tényleg milyen hülyeség ez a vita mindenki úgy érti ahogy,de legalább írogatonk
Súlyos kérdések ezek fiúk.
Nem mondom el töbször hogy ott a sima hatos alatt az rr-t értettem mivel a 636 nem lehet sima hatos mert +36ccm
Én őszintén megmondom nem emlékszek hogy ott mennyivel mehettem de az biztos hogy nem pörgettem mint atom
Téma részemről lezárva!
De előtte csekkold a 10687-es hsz-ed....
igy van szépen 50es tempóval gurultál
köszi
na jó mondjuk nem húztam,meg attól függ a te füled mihez szokott.
nekem halk volt amugy szép gép
Milyen a hangja a gépnek én még nem nagyon hallotam kivülről halk vagy hangos vagy pont jó?
jaja épp tankoltunk
Igen,kocsival voltatok gondolom?Mentem egy kicsit motorozni.
Most ez nekem szólt,mert én sosem állítottam hogy a sima r ritkább,én a sima ertcsak úgy értettem hogy 599ccm
A Te dolgod, hogyan értelmezed az írását. Én leírtam a tutit. A sima nem sima harcban nem óhajtok részt venni.
Hallelujahhhh!
Akkor csak tévedett a kolléga, amikor ritkának nevezte a "sima" R-t?
pityu
tegnap láttalak strandolni voltunk Kevibe és akkor mentél el mellettünk mentél kisúj felé
ZX-6R=636ccm sima utcai verzió. ZX-6RR=600ccm a Supersport VB-re készült limitált szériás gép. Talán 2-3000db készült belőle és csak rendelésre lehetett venni. Nem nagyon állt a szalonokban.
Esküszöm befejezem, de ezek szerint:
- az R a sima
- az RR pedig nem sima, de az a ritka!?
Mifelénk néha szokott futkosni egy sima zx6rr
Jól írtam csak a zx636r után kimaradt a vessző hogy azt amit utánna írtam az már a zx6rr hez tartozik

"Úgy értem igen a simahatost hogy ugye az utcai ZX636R ,amit leginkább pályára szántak de futkos belőle az utcán is az meg ugye a ZX6RR"
Ez nem fordítva van? Nekem sima R-em van - asszem breaknek is meg még minimum 2 arcnak itt 2005-ből - sztem ez a gyakoribb..Én RR-t még nem is igen láttam, bár eddig nem is nagyon kereste a szemem...
Úgy értem igen a simahatost hogy ugye az utcai ZX636R amit leginkább pályára szántak de futkos belőle az utcán is az meg ugye a ZX6RR
Van valakinek hasznos tanácsa oldaltatyó (nem doboz) vásárlása előtt? Eladó cucc nem érdekel sajna mert helyben kell megvennem, de praktikák, tanácsok esetleg konkrét típus annál inkább...
Tudom hogy arra gondoltál
Hogy érted a sima hatost?
R kontra RR?