Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Jójestét kívánok mindenkinek

No akkor beleszólok ebbe a vadriasztós dologba.Nekem is van 3 db, mert én tutira megyek A macskuszok,kutyák nem komálják a házi szárnyasok sem amit a paraszt ki enged az utcára ja és a kutyák mikor meg hallják nem feléd rohannak az tuti . Nekem kb 2 éve van ilyen kütyüm és még nem futott ki elém azóta semmi féle állat ja de hazudok a kis falumba egy részeg barom de azt meg lesszállás után lábbal lerugdostam az útról , .
Sztem megéri a cucc nekem bevált
roleeka Koszonom a linket.
sikerrel leszervizeltük ma a motort....
a poén benne, hogy szelephézag tökéletes, karbik tökéletes, vez.lánc tökéletes, szóval gyakorlatilag átnézés volt csak. szekunder levegő lekötve ledugózva futómű átzsírozva, csavarok áthúzgálva. összes olaj ledobva(fék,motor), szűrők cserélve.
Bár nem találkoztunk még: jobbulást és új mocit Neked mielőbb!

Más.

Én ma csak azért nem vertem telibe egy őzet, mert az állatnak több esze volt mint nekem...Már az járt a fejembe, hogy lefektetem a mocit, mikor ugrott helyből vagy 4 métert megúszva ezzel a szembe sávból érkező buszt is...
Szal kéne vadriasztó nekem is... Csak az a parám vele, hogy városban vajon nem fosnak be tőle a kutyák?
Sziasztok!
Nincs valakinek '99-es 6-os ZX-hez 4db felesleges gyári (120-as) főfúvóka?
az idomdarabok megvannak? mert a műanyagos ha ottvan a motor mellette úgy megcsinálja hogy észre sem veszed.. nekem az oldalidomot 10 db-ból rakta össze...
a másik hogy mákod van a bukógomba nem baszta szét a vázad, és a blokkot!
majd adok egy címet ahonnan a kellő alkatrészeket jóárba be tudod szerezni!
Képek a motorról egészségesen és sérülten. link
Köszönöm mindenkinek a jó kivánságokat.
Ejj de jo arban adod...sajna nekem meg nincs szuksegem ra de ennyiert zsir
Az aksi mögött van,egy ilyen himba szerűség,(nemvagyok nagy szerelő ilyen téren)és az mozog...most szedtem le az ülés most láttam meg..Ez baj?Köszi a segítséget még1x előre...
HOLNAPIG ELADÓ!
170/55ös DUNLOP KR108 vágott slick szép állapotban,vágás óta nem ment egy métert sem,a képeken látható minőségben.Elsősorban pályára ajánlom.Én nem tudtam fölrakatni,ezért eladnám.
Ha érdekel még ma jelentkezz mert holnap visszaküldöm a gumisnak ha nem jelentkezik rá senki...
Ára:15.000HUF
szkráccs: Jobbulast.

Mellesleg az a facanos kep nagyon durva...

Amit kerdezni szeeretnek hogy a 2003-as szeriahoz kaphato hatso index ami feher buras nem pedig narancssarga?

Sorry az ekezetekert melobol irok..
És lenne egy problémám2005-ös zx-6r.Mikor ráadom a gyújtást,körbefordul a fordulatszámmérő stb,minden ok de utána egyből elkezd az ülés alatt kattogni valami de nem tom mi az,mintha valamit pumpálna,és 10-15 mp-ig csinálja majd elhallgat.Mi lehet ez? Előre is köszönöm a válaszokat.
Na hali,uhh most olvasom mi történt.Kívánok mielőbbi Gyógyulást Neked és a Motornak...
Sziasztok!
Szkrács nagyon sajnálom a zöldséget, de lesz az még vidám vas :D Itt most te vagy a fontos! pénzért nem lehet életet venni, de alkatrészt a mocihoz igen!
sztem a vadrisztó nem segít, mert ha haladunk kb. 200km/h-val, akkor az a 400m....
Mi történt?
Szkráccs koma!A francba,még meg sem tudtam nézni az új mocidat!
Jaj-jaj!Köcsög nyúl!Jobbulást neked!
Ejj ezt a balszerencsét.

Jobbulást kívánok! A rend őrét meg szard le nincs igaza és kész. A nyulakkal meg nem tudunk mit kezdeni szerencsétlen nyúl akkor ugrik ki amikor gondol egyet ez bárkivel megtörténhetett volna. Remélem hamar talpon leszel és a motor is gyorsan elkészül majd.
Van P-s
Egyébként mi van a vassal? Van már rendszám rajta?
jaja én is pont most néztem a Tesc....-ba
Szerintetek megérné venni ilyet?
Azért ez nem olyan egyszerű!
Kanyarban igyis-úgyis elesel ha rámész egy nyúlra. A haverod valszeg egyenesen ment.
Én amúgy ha ilyen szituban lennék megpróbálnám elütni vagy midenféleképpen az úton maradni haver 170-el kapta el a nyulat és motoron maradt csodával határos módon.
ahogy így olvasgatom a fórumokat, meg tapasztalatokat azt mondják hogy jó, és hatásos, de a feketét kell venni, nem pedig az átlátszó duplát.
"Felénk az út szélétől 1m-re már méteres a fű, meg a bokor."

Ez magyarországon mindenhol így van Elég szomorú sajnos!

Szkrács neked meg jobbulást!
Az a vas megvan átkozva! Nem szereti az új tulajokat! Visszaemlékezve Zolival is mi történt vele a megvétel után!