Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Ha valakinek szükségét érzi hogy legyen jogvédelemre (közlekedés, munkaügy,stb), keressen meg bátran! Lehetőleg legyetek előrelátóak és még a "baj" előtt beszéljünk!
h.daniel1975@gmail.com
Írj! Felhívlak!
Arra gondoltam hogy ott elpuhulna hamar a gumi...
Mennék én csak nincs zsé meg messze van
erre én is kíváncsi vagyok csak 99es a gép!
Menj fel 30 fokban a ringre 2 kör....
Valaki nemtudja, 1995ös zx6r nél elöl a gyári 120/60 helyett elfér a 120/70?
Nekem intenzív menetben sem volt még felpuhulásom
Hali szép a géped nagyon,használd egészséggel és sok balesetmentes kilómétert.Hova valósi vagy?
ddt500: Rendszám levétel nincs szerencsére már egy ideje...
100-as csekket meg nem lehet adni. A helyszíni bírság összege 3000-20000 ig terjed.
feketedavid: nagy valószínűséggel feljelentést tesz.
A fém fékcső nem a fékhatást javítja, hanem nem puhul be tőle féked. Vagyis, ha intenzíven mész, több fékezéssel, nem fog bepuhulni, mint a gumifékcsővel.
Szerintem csak simán is elég ütős a 2003-2004-es 636 féke
Nem sámli hány csavart kell ki csavarni az én 2003-mas 636-omon kb 2 csavar az egész
Hali ezt a gépet nem szolnokon vetted véletlenül az ADAM-MOTORS-nál? Mert mikor egyszer bent voltunk mintha ezt nézegettük volna.Vigyáz rá jó gép és ritka ilyen sima hatos nem sok futkorászik az utcán.
Nem kicsit szopó...
Feketedavid!

elveszik a forgalmit és szigorított kpm vizsgára kell vinni+ a rendszámon az érvényesitő matricát le kell kaparnod. a bünti kb. 30k.-forint.
KawaDeni!

Kicsit utánanéztem az áraknak. 25-be érdekel a hátsó tárcsa? Tényleg szinte vadi új 99%-os. Ha érdekel, csörgess meg a 70/4500-353-as számon.

Üdv: Chris
Gyere Lengyelen keresztül...
Ja már írták
Itt nincs semmi legközelebb szerintem Rabócsi-ring Máriapócs.
Igen azt is ismerem!Azért köszi 9363!
Sz-Sz-B. Megyében Máriapócson van a Rabócsi-ring.Bár Neked az sincs valami közel.
Nem ismer/tud valaki pályát Hajdú-Bihar megyében?Hasonlót mint a kakucsi vagy kecskeméti!
Ok! Hívlak aug 26-27-28 környékén...
Persze, Bp-n dolgozom, szal megoldhatjuk. Én ezzel vettem, gyári plexivel nem próbáltam, engem nem csap a szél (183cm).