Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Megtaláltam a színkódot: smoke gray. Új ára a nagyvasnál 25.940 Ft, az enyém karcmentes, hívj fel és megbeszéljük ha érdekel: 30/431 4595
Ha ránézel a képeimre, az van fent most még. Jóval magasabb mint a gyári, és ezzel már teljesen jól látni a kmórát! Színe füst színű, tehát barnás.
Üdv.

Ja kb. én is oda terveztem, kösz a képet
Mivel rögzítetted?
A gyárihoz képest mennyire magas? Szín, állapot, forma? Nekem a gyári pont kettévágja a km-órát, kell vmi magasabb....
Bassza meg a kép meg a kép meg lemaradt.
Jójesét kívánok

rooleka én ide raktam ( egy piros kört keress a fej idom és a ram air beömlőnél)

row a vad riasztót a Auchen vagy a Tescoba vettem pontosan nem tudom.
Csak ovatosan
Hát Te, itt rontod a levegőt?
Hogy a fene enne meg, hogy bemondtad az unalmast a hétvégével kapcsolatban...
Én péntek reggel indulok mocival, nyíregy-tokaj-miskolc-eger-mátraszentlászló. Jó kis szerpentinen
Sziasztok. Na a mai napom már picit örömtelibb volt, lejött 2 haver és nekiálltak bontogatni a mocit meg lemosták. Motorblokk, teleszkóp szárak, váz, fékek hibátlanok maradtak. Segédváz már odavan javittatni, illetve az alatta kévő fekete műanyag is javitáson van. Sajna az összes idom kuka lett. Full idomgarnitúra kb mennyibe kerűlne? Olyan érdekelne főképp ami törött volt, de kilett javitva és már csak festésre vár. Ja és még fejidomtartó konzol is kell majd, mert az is 3 vagy 4 darabra tört. Ezek még egyenlőre csak informálódások, mert sajna nullán vagyok anyagilag.
Valakit nem érdekel MRA sportúra plexi? 05-06 636.
Ez nagyon baba. Ennel mar csak az lenne jobb ha a hatso lampaba belenenne integralva az index. Szerintem a rendszamtabla tartot en is igy fogom elhelyezni a mocin...
Regeltem, 101. vagyok. Mennyi a max? pont kicsúsztam? Jól emlékszem hogy 12k?
Király, akkor ott leszek.
Nem. Itt eléggé normális a csapat. Szinte mindenki ismer mindenkit. Nem egy vasárnap esti gladiátorképző. :)
Milyen fajta a Tied és hol szerezted? Mármint a vadriasztót...
Én ugye Norvégiában élek és itt nagyobb valószínűséggel találkozok szarvassal, mint odahaza Békésban...
Akkor lehet találkozunk. Amúgy merszen még nem voltam, itt 6tól 8ig mindenki annyit és akkor megy amennyit akar? Nem veszélyes ez picit?
Ha máshogy nem is mint néző biztos kint leszek. Valszeg délután megyek a licencesbe.
Az gájz akkor bocsi.
tutilampa.hu-n 16körül vesztegetnének 4-et...
Sajnos nem jól tudod, teljesen más indexek vannak a 2005-2006-oson.

Más:

Júli 31 - MERSZ - vki?
upppps, a kép meg lemaradt
Sziasztok!
Ha jól tudom a 636-os ninja 2005-től 2007-ig ilyen indexbúrákat kapott hátulra. Ha lenne valakinek fölösben ebből a gyári indexből akkor én vevő lennék 2X2db-ra...
Előre is köszi
Hova szerelted fel?

Én a fejidomon a légbeömlőhöz terveztem feltenni.
Nem csodálom, mert egy remek motortól vált meg. Én pedig mindösszesen 3 napig élvezhettem ezt a fantasztikus gépet.
ZOLINAK NE NE NE SZÓJATOK! NYARAL NE BASSZZÁTOK EL A KEDVÉT!
fájó szívvel váltmeg tőle!
vagy vegyél ilyet!
nemtom mennyire látszik! van még kép!
AlexCBR hozta usaból!