Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Itten vagyok!
Küldj egy számot zdobrotka@citromail.hu
Nagyon el van tűnve Uram! Itt várnak a szárcsáid
már nem tudom hova pakolni őket
Fordulat és (újakban) gázállástól függően számítja ki a bizonyos sebességi fokozatokban...
Nem az első keréken méri. Fékpadon is mutat az óra pedig ott az első kerék áll.
keréken is mér plusz fôtengely plusz egy rakás faszságot ad össze az ECU...
Köszi! Abban sem voltam biztos, hogy első keréken méri az értékeket...Így legalább valami pici visszajön a gyári csalásból.. Agóhoz amúgy is mennem kéne, nekem valamiért kell az a fokozatkijelző...
a km órával már a 10-11 százalékos csalással alapból gondjaid vannak (és ez a futásteljesítményre is igaz...) speedohealer megoldja... ha itthon leszel, Ago bepattint egyet kemény 16 ropiért...
Basszus ezzel most lehet, hogy komplett hülyét csinálok magamból, de megkérdezem:
- ha a gyári 65-ös helyett 70-es gumit pattintok fel, akkor a km órával lesz valami teendőm? Lelkem bringás fele ezt sugallja...
Mujahedin van itt kabán eladó egy zx10-es A tiedet hoznád, ezt meg vinnéd.
gyári vagy sportdob?
ic szo nájsz :)
Szegasztok Zöldek :)
Feldobtam pár friss képet a Sárkányról... sajnos nem profi készítette ôket, de szódával elmennek...
Peace!
Sziasztok!

Ejj de jót mentem ma, nem volt túl meleg se hideg szép kiméletes tempóba

Volt valaki közületek a Pécsváradi MOL kúton ma du. 1-2 között. Voltam tankolni és egy csapat Kawasakis volt ott és volt köztük pár ninjás is
Nem azt mondtam, hogy ez nem lehetséges hanem, hogy nem fogod érezni.
Nekem 120/60as (gyári paraméter) van fent!De elég nehéz beszerezni használtan vagy talán nem is lehet!
Köszi! De mivel magasabb a hetvenes gumi, gondolom nagyobb az oldalfelülete, így talán stabilabb kanyarban? ...nem mintha a 65-össel elmenne az eleje...
Ja és nem nagyon fogsz érezni semmit.
Belefér. Fékbetét. Mást nem nagyon tudsz.
Kurva nehezen talalok 120/65-os elso gumit... Balek kerdes: /70-es mehet? Ha igen, mi fog valtozni (azon kivul, hogy par millivel magasabb lesz az eleje)? Van olyan dolog egyebkent, amit gumicserenel (9000km) erdemes meg megnezetni, ha mar ugyis kint van a kerek? Koszi!
Ha valaki tud 2005ös 636-hoz dobot, akkor ne fogja vissza magát és hívjon, mert nagy szükségem lenne rá. 70/66-77-333 üdv. Zé
Nem igazán.
Mi az? Ki kérted előre a fizetésedet?
Mujahedin ha köztünk vagy ismét jelentkezz!
Ja és szerintem itt a sportmotoron én nyerném a legtöbb megtett kilométerekért járó díjat ha lenne ilyen verseny kemény 1500km-et tettem meg idén úgyhogy NE szójatok be oké .