Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

akkor a lényeg az hogy megtaláltad a szabályzó dobozkát!?
azt megkellene neked valahogy kapcsolósra csinálni.......
igen csináltam tartot, de megoldottam okosba. volt otthon vagy fél nézetméter 2milis gumilap. abból vágtam ki két 5centis csíkot, és azzal húztam fel fekete felső áthidaló fém szar két csavarjához, ami a kapaszkodókat is tartja. így van mozgási lehetősége, de fix is egyben.
viszont azon gondolkoztam hogy a régi idomot fogta még két csavar hátul azok között egy fém lapot rakok fel és még arra is felhúzom az undertailt
Nincs nagyon időm motorozni sajna, meg az idő sem olyan most...Augusztusban hazaugrok, akkor lehúzom majd a kábelt a "butítóról" de amíg itt járok, felesleges lenne kísérteni....Amúgy érdekes, de - bár tudom nem a lóerő számít - azért 34LE-vel sem úgy megy a vas, mint azt sokan elképzelik... Mentem már dettó ilyen nyitott motorral, hháááát pár sör után nem biztos hogy észrevenném a különbséget...
Persze, hogy nem, mert fel sem szállnék mocira piásan...
Csak az a két kis szar! Semmi más!
Úgy van a helyén mint Katiban a gyerek
Lámpa tartot neked is csinálni kellett?
jah értem.
szóval csak a végeredményt kaptam le magát az undert nem kaptam le vagyis igen csak nem látszik belőle semmi.
dehogy utánoztalak
felfogatásokat hogy oldottad meg? mi fogja neked az undertailt a két oldalidomos bolhán kívül?
Vágom mi az undertail, csak a Te képeden egyedül az nem látszik... Az igen, hogy a gyári műanyag le lett kapva, csak az új nem..
Bázeg leutánoztál? Szemét
Amugy széplett!
sikerült megoldani egyébként hogy nőjön egy kicsit a motor teljesítményed? babráltál az elektronikával?
gyári
undertail
a sárvédődob, a farokidom alja van kicserélve
Nőjön a tökömre köröm, de akkorsem értem...
Nem lehet, hogy Te farokidomot cseréltél, vagy rendszámtartó-nyúlványt..?
ott van..... épp ez a lényeg hogy nem a nagy köcsög lelógó műanyag szart látod hanem egy kicsi csinos segget.
Hol van itt undertail?
jah a képeket elfelejtettem
a hétvégén aládobtam az undertailt, csak már sötétedett azért ilyen fosok a képek.
valakinek nincs pzracing-os fokozatszámkijelzője.
ilyen
mennyire lehet bonyolult ezt a szart bekötni?
Műszaki meddig van a zőődön?
Ma dobok egy mailt mindenféleképpen!
nem Uram...
ott maradtam le, hogy majd összeröffenünk a cserére. Megvannak a csavarok is azóta! Komplett kit vár rád :)
Vagy dobjuk az egészet?
Valóban nem az, csak elmegy rá 1 napom (sok a macera), és mostanában nem lubickolok a szabadnapokban
Ha nem találsz eladót csinálj egyet házilag szerintem nem egy nagy történet.
Nem kaptad meg a mailt?
Hi!

Nincs valakinek vmi tippje, hogy alexcbren, yoshi.hu-n és corsaron kívül ki árul még itthon yoshi dobokat? RS5-ös yoshihoz kellene nekem rendszámtábla tartó...(csatoltam képet) Esetleg valakinek ismerőse akinek ilyen dobja van, de pályázik így nincs rá szüksége?
Lenne, akad, van.
sorry éppen hajat vágtam és szobámban hagytam a telót. Imént hivtalak vezetékesről. Azt kellene akkor megdumcsizni, hogyan kerűl hozzám eme szóban forgó gyönyörü zx6r. Azzal az 5lettel mi van, hogy elhozod megmutatni? Ha megvenném egyből, lenne aki haza vigyen?
Nem veszed fel?!