Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Legjobban a KTM-ek és Husabergek tetszenek. Bár a drz-k is bejönnek. De most hogy elvitték a mocit egyre jobban érzem azt a vágyat, hogy megin kawát vegyek. Mostmár tényleg azt gondolom, hogy a kawázás fertőző dolog.
Hol laksz Te?
Elviszem megmutatni ha akarod.
Az én megítélésem szerint sem szereti az a típus a kanyarokat!Eladni meg tényleg akkor kell,amikor viszik.Ritka manapság a vevő!És akkor most egy '98-'99-es típus?Supermotoba melyik jön be?
Nem igazán jött be. Valahogy kanyarban nem volt a megfelelő. Ez nem biztos, hogy a motor hibája, lehet hogy másik gumival jobban viselkedett volna, de mivel most még jól tudtam kiszállni belőle, ezért jobbnak láttam eladni.
Szántani még lehet azért vele!Van hozzá eke is!
A traktorok már csak így mennek!
Nekem is meg kéne válnom a V2 traktortól! Már 6 éve nálam van! 1,2 ért vetem most 600 ért eladnám!
Nem buknék sokat!
Az a biznisz! Akkor ez egy jó üzlet volt.Ez a jó ezekkel a régebbi motorokkal,hogy egy bizonyos szinten már mondhatni megáll az áruk.Az újakra viszont kb. az igaz,amit az imént crazyjoe írt.Nem jött be ez a típus?
Novemberben vettem 490E-ért. Össz-vissz amit ráköltöttem, beleértve az egész átiratást is 618E ft. 2E-et nyertem.
Szeretnék fiatalabbat venni. Vagy talán supermotot. Még nem tudom.
egymilliot.két honapja
Mennyit buktál rajta?Mikor is vetted?
miért adtad el?
Persze. 620E lett a vége.
Aha
Gratula!Ettől többet lehet tudni?/az árára gondolok/
hoztak megin pezsit?
Jaja délelőtt elvitték.
Hali!Eladtad a tiédet?
Még mindig nem jöttek képek a mocidról.
Perec majd ha erre tévedsz meséld már el, hogy mennyit dobtak a 05-ös 636 féktárcsái. Köszi puszi
perecgyűjtemény