Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Hova?
Az jó lenne ha nagyobb képen is megnézhetném,volt már ilyen gumim mert a gépemet annó ilyenekkel vettem csak azok kicsit kopottak voltak de viszont jól tapadtak nagyon.És az lett a hátsónak a halála hogy ált a garázsban és annyira el volt kopva a közepe hogy egy kis hasadáa lett rajta és késsz.
Sziasztok
Pénteken vki jönn innen? Elvileg jóidő lesz végre!
Azért még pár helyen el tud menni a ram-air nyomás... alapból...
Ha lyukas a ram-air "alagútja",akkor ott biztos van egy kis nyomásszökés,de hogy az mennyi,vagy mit eredményezhet teljesítményben,azt ki tudhatja?!?

Tapsold meg a tanácsadókat.
a képen a nyilnál és emiatt van 2 db. kb. 2cm. -es lyuk.
Pontosabban!Mi is hiányzik róla?
Előjövök 1 kérdéssel megint....nekem hiányzik a két műanyag takaró, ami a légbeömlőn van. Azon van 2-2 lyuk. Tegnap néhány ismerős azt tanácsolta, hogy valamivel takarjam el őket, mert rengeteg levegő elszökik, miközben siklana a szűrőhöz. Ha eltakarnám, akkor érezhető lenne a változás, vagy nem kell vele törődni?
A Bükkben egész jó még az aszfalt, bár néha meglephetnek a kavicsok! De ekkor lép életbe az erőt és erényt, vagy a harcra fel, győzni kell! Halál reám, ha ezt hagynám!
frissen = újonan
Makulátlanok! A most vásárolt gépemen vannak, szombaton veszem le őket, a tulaj frissen vásárolta, kb 7-800 km van bennük. Képet tudok küldeni pénteken! Én vágott slicket teszek fel.
Oké kíváncsian várom , , ,
holnapra megnézem neked, és kitalálunk valamit
kavicsosak egy kicsit.... főleg az ív közepén. túrázni fasza, döntögetni elmegy.. de csak óvásan
Crazy papa köcce a telcsi számokat és tudom,hogy én basztam el de mindig megpróbálom a dolgokat úgy rendezni,hogy ócsó legyen most ez elcsesztem nagyon ( ócsó húsnak híg a leve volt szokták mondani) most ezt örökre megtanultam.

9363 kb 1-2 hónapig használtam utánna tárcsa + betét csere akkor derült ki a bibi 1 kicsit utánna kellett önteni a folyadéknak annak arányába ahogy kopott a betét. Az előző gazdi nem tudom meddig használta vagy hogyan, mert a személye ismeretlen. A moci 2 éve van nálam.

attika87 és mennyiért tennéd meg nekem, hogy elő keríted

Amúgy köszönöm szépen a segítséget
Milyenek most a bükkben az utak?
Ez piszok jó ár ezekért a gumikért,gondolkodóba is estem
Go nekem van egy hibátlan tartályom!
Ha gondolod előkerítem!
Nah készvagyok! Már a gurulás is megvolt a Bükkben! Imádom ott a kanyarokat! Olyan szépen siklik a lánc..... azt hiszem az a lánc az szép arany a színe. Ami pedig fent volt régi D.I.D. V8 , vagy 8V már nemtom
"szerelő azt mondta...." Bla-bla-bla!Attól függ milyen szerelő mond valamit!Előtte mennyi ideig használtad gond nélkül?És az előző gazdája?Azért azt a tartályt is megtervezte valaki,aki valószínűleg nem Kolompár Orbán volt!Mennyi ideje van nálad a motor?Cseréltél már benne fékbetétet?
Gondolom te ezt vetted: DID: D525ZVM.110
rohanok gyorsan pakolom össze, mert ma gurulni kell ám!
Én is most rendeltem meg: RK 520GXW-110 (38kg a szakszil) + JT lánckerekek, előre egyel kisebbet , hátra a gyárit. Remélem ez is fasza változás lesz.