Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

mi a legalja?
Szeva
meg természetesen.
csá
megvannak még a gumik?
Nem tudom.
Azok a vadriasztók használnak valamit?
Tegnap este gurultam 1-et. Miskolc-Füzesabony a régi 3-ason. Mezőkövesdnél 2sávos út 230-240. Azt veszem észre, hogy a baloldalról urgizik 1 nyuszika vídáman az én felemre. Láttam a szép régi emlékeimet stb., nah meg ahogy elzakózik a vasam. Hirtelen gondoltatok fék-gáz-job-bal.....maradt a full gáz-job oldal! Kb fél méter volt a nyuszi és köztem! Amint elhaladtam, lassú fékezés és relax. Nagyon kemény a kezemben akkora remegés volt, huhh. Aztán adrenalin-röhögés és sipirc tovább. Lehet egy vadriasztó nem ártana a beömlőhöz!
Nekem is így volt a Thundercattal. Havi 2000km. Csak aztán elfogyott a gumi, a lánc stb. stb. Jöttek a kiadások meg a balesetek. Azért az évi 10 000km eddig mindig meg volt.
Hát sztem az karcsú, nekem ez az első "nagy" motorom, és 3 hónap(március, április, május) alatt raktam bele 5000 km-ert!
Szevasztok!
Én ezekután else hoztam volna a motort! Esetleg még egy szép összeggel lefaragtam volna belőle!

Break melyik motorra tettél foglalót?
Sziasztok! Igaz a km.-állásos dolog! Amikor én vettem a vasamat (tavaly év eleje) amikor leadtam a km.-óra állást a banknak, mert kellett pici hitel rá, a srác pechére annál a banknál vettem fel, ahol ő annak idelyén. Megkérdezte a bank, hogy lehet, hogy kevesebb a km.-óra állása 500km-er, mint amikor a srác megvette anno 4-éve. Az enyémben most van óra szerint 36.000kb. , de sztem kb. 50.000.-körül lehet. De a lényeg a szerelő szerint nagyon egészséges hangja van a blokknak. Én tavaly kb 5.500km.-ert raktam bele. Szóval szerintem is évi 5-6k az optimális érték!
Szia BZ,

Tegnap du. 4 körül nem téged láttalak a megyeri úton?
hali
az én vasamba 25000 van most,idén még 1000 km se mentem.
sajna nincs időm motorozni.
eladó lesz a vas,sajnos.
Szerintem egyszerűen le kell szarni a kmóra állást. Évi 6000km kell számolni és kész. Ha annál többet megy vele valaki az biztos vigyáz is rá. Nem akar az út szélén rohadni vele, meg meghalni sem. Az ilyen 3-4 éves gépek amik 10 000km alatt vannak mindig röhögésre késztetnek.
Igazából a kilométer állásba manapság már senki sem bízhat. Szerintem a legjobb módszer amit itt már sokan mondtak, hogy az eladónak kell jó kérdéseket feltenni és kiismerni, hogy van e turpisság a dologban vagy nincs. Amúgy meg ezeket a motorokat komoly mérnöki csapat tervezi nagy igénybevételre. Nem hiszem, hogy olyan nagyon könnyen tönkre lehet őket vágni hacsak nem gyilkolja minden egyes alkalommal a tulaj.
Mikor árultam a Thundercatot azt mondja nekem egy embert. Sok a 43 000km. Mondom mennyit szeretne? Mert visszatekertethetem addig ha attól jobban érzi magát. És ha gyorsulási versenyen indult vele akkor mi van? Az annyit jelent, hogy évente 6-7 nap lefutottak vele 5db negyedmérföldes futamot? Esetleg szar a kuplung de más baja attól nem lesz. Vazze a Thunderem se pályát se gyorsulási versenyt nem látott de autópályán 2 kiló alatt nem mentem vele. Volt hogy 4-5 percig top speed.Teljesen mindegy mit csináltak a motorral ha rendes tulaja volt nem lehet komoly baja. Ha meg nem akkor tök mindegy. Amúgy meg aki speedmotort vesz az gondolom nem azért teszi, hogy alapjáraton pötyögjön vele.
szerintem ez a 6e km nem hiteles! SZERINTEM
a 33e km szerintem nem vészes
legalább őszinta a tulaj! ezen gondolkodj szerintem! az hogy ki mit kamuzik...... ne befojásoljon!


sok sikert!
Így melyik maradt neked? Remélem nem az enyém, márt már azt le is előlegeztem
Mármint a chiptuningos? Nem néztem még meg, talán még szombaton megnézem, de így chiptuningal érdekes a dolog..így hogy hidjem el a 6ezer kilcsit?
Másik milye állapotba volt ha megnézted? mert az is a listán volt!
Már csak egy maradt
Break köszi az infot! Ez a motor is a listámon volt de ezt már kihuztam!
vmi ilyet tudsz még akkor ird meg és tudom melyiket ne menjek el megnézni
Lx: Mocid eladó még? Rendszert külön eladod róla?
Sajnos semmi nem tudni róla... egy 40 év körüli abszolút hozzá nem értő bácsika mesélt erről a misztikus dologról, aki persze nem tudja milyen chiptunink. Erről a motorról van szó.
Ez pedig visszaépített pályagép ha valakit érdeklődik iránta.
na ilyenről még nem nagyon hallottam... nekem akkor ugrált amikor a csatlakozó összetört a kábelköteg végén... egyébként milyen chituning?

LX